Joanna Jędrzejczyk dojdzie do finału Agent Gwiazdy

Joanna Jędrzejczyk dojdzie do finału Agent Gwiazdy? Sportsmenka uchyla rąbka tajemnicy!

Joanna Jędrzejczyk dojdzie aż do finału Agent Gwiazdy? Wiele na to wskazuje! Sportsmenka w programie Dzień Dobry TVN uchyliła rąbka tajemnicy!

Joanna Jędrzejczyk dojdzie do finału Agent Gwiazdy?

Za nami już dwa odcinki Agent Gwiazdy. Z reality show na początku odpadł Michał Będźmirowski znany jako „Modny tata” oraz bokserka Agnieszka Rylik. Kto w następnej kolejności będzie musiał opuścić program? Prawdopodobnie nie będzie to Joanna Jędrzejczyk, zawodniczka muay thai. Sportsmenka w Dzień Dobry TVN zdradziła, że w Argentynie była długo i bardzo jej się tam podobało. Nie tylko spodobały jej się sportowe wyzwania, ale również poznała bliżej innych uczestników, z którymi ma kontakt do dziś.

„Bardzo mi się podobała ta przygoda. Spędziłam kilka wspaniałych tygodni w Argentynie – wspaniałe miejsca, wspaniali ludzie i niesamowite emocje. Ja się gdzieś wspinałam, lubiłam sporty ekstremalne, ale to co będzie w dzisiejszym odcinku przeszło moje oczekiwania. Dzisiejszy odcinek będzie bardzo ciekawy. Niesamowita przygoda, ja aż się uśmiecham kiedy to wspominam. Ludzie których tam poznałam, znałam niektórych z telewizji, z radia, filmów, wybiegów: wszyscy okazali się wspaniałymi ludźmi. Mam z nimi kontakt do tej pory” – mówiła Joanna Jędrzejczyk w Dzień Dobry TVN.

Czy sportsmenka znajdzie się w finale? Tego dowiemy się już za kilka tygodni!

Prawdziwa wojowniczka

Polska zawodniczka w ostatnim czasie wydała również biograficzną książkę – „Wojowniczka”. Pokazała w niej, że warto mieć marzenia, ale aby osiągnąć sukces, należy bardzo o niego walczyć i wkładać dużo pracy. Jednak to się opłaca!

„Książka już kilka dni temu była numerem trzy jeżeli chodzi o biografie, a jeszcze nie trafiła do oficjalnej sprzedaży. To jest niesamowite, bo przyleciałam do Polski tylko na dziesięć dni promować moją książkę, ale wczoraj w jednym z klubów spotkałam dziewczynę, która przyleciała z Kanady i ona powiedziała, że kupiła tę książkę i przyleciała tylko na promocję. W książce jest opisane moje życie prywatne, ale przede wszystkim ciężka kariera i pokazanie tego, że w życiu warto marzyć. Ale na marzeniach się nie kończy, bo trzeba włożyć odpowiednią ilość pracy, aby osiągnąć swoje cele” – mówiła Joanna Jędrzejczyk.

————————————————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.facebook.com/joanna Jedrzejczyk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ