Dlaczego Maciej Stuhr nie zagrał w "Listach do M. 3"

Dlaczego Maciej Stuhr nie zagrał w „Listach do M. 3”? Szczere wyznanie aktora!

„Listy do M. 3” to tegoroczny świąteczny hit filmowy. Komedia bardzo spodobała się wielu widzom. W trzeciej części nie zagrał Maciej Stuhr, który wcześniej wcielał się w postać radiowca Mikołaja Koniecznego. Dlaczego aktor odrzucił rolę w filmie? Przeczytajcie jego szczere wyznanie!

Czy Maciej Stuhr obejrzał „Listy do M. 3”?

Maciej Stuhr nie zagrał w trzeciej części „Listów do M.”. Wcześniej aktor grał radiowca Mikołaja Koniecznego. Jak aktor ocenia trzecią odsłonę świątecznego filmu?  

– Przeczytałem scenariusz „Listów do M. 3” i uważam, że wiele wątków jest fantastycznych i wspaniałych. Muszę się na to wybrać do kina, bo jeszcze jestem w tej małej grupie, która jeszcze filmu nie widziała. Mam nadzieję, że wyszła fajna komedia. Słyszałem dużo dobrego o niej – mówił Maciej Stuhr w rozmowie z magazynem „Party”.

Oglądaliście już film, czy jeszcze wszystko przed wami i zostawiacie sobie tę przyjemność na świąteczne dni?

Dlaczego Maciej Stuhr nie zagrał w „Listach do M. 3”? Szczere wyznanie aktora!

Wiele osób zastanawia się, dlaczego aktor odrzucił propozycję zagrania w takim hicie. Okazuje się, że aktor postanowił mniej pracować, a więcej czasu spędzać w domu z rodziną, a zwłaszcza ze swoim małym synkiem. Serce mu się kraje, gdy musi wyjść z domu i zostawić chłopca. Przyznaje, że czasami musi dokonywać bolesnych wyborów. Aktor nadal bardzo lubi swoją pracę, ma nadzieję, że nadal będzie się realizował w swoim zawodzie i czeka go jeszcze niejedna ciekawa propozycja. My również mamy taką nadzieję!

„Rzeczywiście znalazłem się w takim momencie w życiu, w którym postanowiłem troszeczkę mniej pracować. Mam cudownego synka, więc naprawdę każde wyjście z domu jest dla mnie trochę bolesne, więc postanowiłem nie grać tak dużo, jak do tej pory. Bardzo lubię pracę i mam nadzieję, że będę mógł swój zawód uprawiać z satysfakcją. Natomiast czasami muszę też dokonywać bolesnych wyborów i to był jeden z nich” – wyznał Maciej Stuhr.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ