Jak naprawdę wygląda modeling? Szczere wyznanie Sandry Kubickiej

Jak naprawdę wygląda modeling? Szczere wyznanie Sandry Kubickiej

Sandra Kubicka pierwsze kroki w modelingu stawiała, gdy miała trzynaście lat. Zarzucano jej, że za dużo waży. Modelka zaczęła się odchudzać. Niestety nie uniknęła problemów ze zdrowiem. Kiedyś wylądowała w szpitalu. Jak to się zakończyło?

Jak naprawdę wygląda modeling? Szczere wyznanie Sandry Kubickiej

Sandra Kubicka rozpoczęła karierę w modelingu, gdy miała 13 lat. Presja związana z bardzo szczupłą sylwetką była ogromna. Modelka próbowała schudnąć. Niestety któregoś razu dziewczyna trafiła do szpitala. Jak to się zakończyło?

– Ja miałam 13 jak zaczęłam, klienci zapominali o tym, że miałam „baby fat”. To nie było to, że byłam gruba, tylko takie coś schodzi z wiekiem. Próbowałam schudnąć, chodzić na siłownię, liczyłam sobie kalorie, nie mogłam kromki chleba, przy tym wszystkim bardzo dużo latałam, bardzo dużo pracowałam i zemdlałam na sesji. Przyjechała po mnie karetka, zabrali mnie do szpitala. Zrobili badania, miałam wszystko zaniżone. Byłam za chuda, miałam wypłukaną całą sól z organizmu, cukier mi spadł i wtedy moi agenci wysłali mnie na miesiąc na wakacje. Powiedzieli: „Nigdy w życiu tego nie robisz, będziesz pracować jako modelka komercyjna” i od tamtej pory jeśli klient mówi, że nie odpowiada mu to trudno, ktoś inny mnie weźmie, nie będę siedzieć i płakać – mówiła modelka w rozmowie z Party.pl.

Trudne chwile

Modelka przyznaje, że miała chwile załamania, ale zrozumiała, że dostosowywanie sylwetki do rygorystycznych wymogów nie przynosi niczego dobrego. Teraz gwiazda jest pewna siebie, lubi swoje ciało i nie przejmuje się negatywnymi komentarzami.

„Nie róbcie sobie krzywdy, bo to nie jest tego warte. Czy to jest warte być w szpitalu i słyszeć, co sobie zrobiłaś, jaka jesteś nieodpowiedzialna, mieć problemy ze zdrowiem, z przytyciem. To nie jest tego warte. Musicie być pewnie siebie, kochać swoje ciało, czuć się w nim odpowiednio. Ja jestem bardzo pewna siebie i jak teraz słyszę głupie komentarze w moim kierunku, to po prostu to olewam. Wiem, że ciężko pracuje na swoje ciało, ja je lubię, moi klienci też, więc wszyscy są zadowoleni”- przekonuje modelka.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Sandra Kubicka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

520 More posts in Świat mody category
Recommended for you
Maffashion zmieniła fryzurę! Teraz ma dużo krótsze włosy! Zobaczcie metamorfozę!
Maffashion zmieniła fryzurę! Teraz ma dużo krótsze włosy! Zobaczcie metamorfozę!

Przyszła wiosna, to czas na zmiany! Doskonale wie o tym Julia Kuczyńska, czyli Maffashion, która...