Jak modelka plus size ocenia figurę Anny Lewandowskiej

Jak modelka plus size ocenia figurę Anny Lewandowskiej? Szczere wyznanie Ewy Zakrzewskiej!

Zgrabna i lekko umięśniona sylwetka Anny Lewandowskiej po porodzie budzi ogromne emocje. Wiele osób chwali starania trenerki o fit ciało. Jednak nie wszystkim się to podoba. Jakie zdanie na ten temat ma Ewa Zakrzewska, modelka plus size?

Jak modelka plus size ocenia figurę Anny Lewandowskiej? Szczere wyznanie Ewy Zakrzewskiej!

Ania Lewandowska miesiąc po porodzie pokazała zdjęcie płaskiego brzucha. Fotka wywołała ogromne poruszenie w polskich mediach. Wiele osób podziwiało trenerkę za jej ciężką pracę, jednak nie wszyscy podzielali zachwyt nad figurą gwiazdy. W dyskusji zabrało głos wiele znanych osób. Również Ewa Zakrzewska, znana modelka XXL, wypowiedziała się na ten temat! Co powiedziała jurorka programu „Supermodelka Plus Size”?

„Ja podziwiam bardzo Anię. Jest dla mnie przykładem kobiety, która bardzo skoncentrowała się na swoim ciele, na tym, żeby było zdrowe i to jest godne podziwu. Dlatego nie rozumiem hejtu na taką osobę, ta samo, jak nie rozumiem, hejtu na modelki bardzo szczupłe czy plus size. Hejt boli tak samo. Jak widać uderza w każdą osobę, bardzo fit, plus size i w rozmiarze „zero”. Społeczeństwo jest bardzo krytykujące i jesteśmy dla siebie bardzo surowi. Nie można każdemu dogodzić. Bycie idealną osobą z wyglądu też może zostać bardzo źle odebrane. To jest niezrozumiałe, ale tak jest” – mówi modelka w rozmowie z „Party”.

Dlaczego ludzi irytuje figura Anny Lewandowskiej?

Ewa Zakrzewska uważa, że wiele osób tak negatywnie ocenia postawę Anny Lewandowskiej, gdyż „odzywa” się w nich zazdrość i frustracja. Nie można też zapominać, że żona Roberta Lewandowskiego jest sportowcem, dlatego jej ciało od lat jest bardzo wyćwiczone, co przekłada się również na szybszy powrót do figury sprzed ciąży.

„Wydaje mi się, że niektórzy mogą być zirytowani, że sami nie potrafili tego osiągnąć. To jest wielka praca. Nie każdy może sobie na nią pozwolić – fizycznie czy czasowo. Zapewne Ania włożyła bardzo wiele pracy, aby taką sylwetkę osiągnąć. Zapominamy, że to jest sportowiec, kobieta z wielkimi sukcesami, więc ona ciało miała zadbane przez wiele lat. Nie uzyskała tego w tydzień. Na pewno jest jej łatwiej osiągnąć taką sylwetkę niż dziewczynie, która nie ćwiczyła przed ciążą, sport uprawiała sporadycznie, dlatego może to budzić kontrowersję osób, które nie mogą uwierzyć, że w taki krótkim czasie można doprowadzić się do takiego pięknego stanu” – mówiła Ewa Zakrzewska.

———————————————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.instagram.com/ewokracja/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ