Lewandowska i Pavlović

Ania Lewandowska zatańczy w „Tańcu z Gwiazdami”? Fani nie mogą się doczekać!

Ania Lewandowska opublikowała na Instagramie zdjęcie z jurorką „Tańca z Gwiazdami” – Ivoną Szymańską-Pavlović. Czy to oznacza, że trenerka pojawi się w nowej edycji polsatowskiego show? Tego dowiemy się już wkrótce! Co napisała sportsmenka o spotkaniu z ikoną tańca towarzyskiego w Polsce?

Lewandowska i Pavlović

Zaskakujące spotkanie

Ania Lewandowska wstawiła zdjęcie z Iwoną Szymańską Pavlović, jurorkę popularnego show „Taniec z Gwiazdami”. Pod fotką napisała:

„Poznajecie? Żywa legenda tańca towarzyskiego Iwona Szymańska-Pavlović. Usłyszeć TYLE miłych i szczerych słów od takiej osoby… Bezcenne‼‼‼ Dziękujemy!

#motivation #energy #power #fullpower #women #strong #healthyplanbyann #annalewandowska”

Ania w TzG?

Czy to oznacza, że trenerkę już niedługo zobaczymy w nowej edycji show? Przypominamy, że pierwszy odcinek zostanie wyemitowany na antenie Polsatu już dzisiaj o godzinie 20:00! Będziecie oglądać?

Co prawda tegoroczna lista uczestników jest już zamknięta (Kto z kim zatańczy?), ale pojawiają się głosy, że sportsmenka w programie wystąpi gościnnie. A może pokaże celebrytom, jak należy prawidłowo ćwiczyć, aby efekty treningów przekładały się na coraz lepszy taniec?

Taniec pod gwiazdami?

Niewykluczone, że jurorka namawiała sportsmenkę, aby wzięła udział w kolejnej edycji show. Jednak już jakiś czas temu Lewandowska otrzymała propozycję udziału w programie, ale wtedy odmówiła.

„Lubię tańczyć, ale z moim mężem pod gwiazdami widocznymi na niebie. I tylko taki taniec z gwiazdami mnie interesuje. Pozdrawiam!” – tłumaczyła żona piłkarza.

Może jednak Ania pod wpływem spotkania z Iwoną Szymańską-Pavlović nabrała ochoty na taneczną rywalizację? Myślicie, że miałaby duże szanse, aby dostać Kryształową Kulę? My jesteśmy pewni, że ukochana Roberta Lewandowskiego na pewno liczyłaby się w walce o wygraną!

Na razie pozostaje nam śledzić tegoroczną edycję. Może zobaczymy w niej Anię? Mamy nadzieję, że tak!


Źródło zdjęć: instagram.com/annalewandowskahpba

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ