Iwona Węgrowska poroniła. Wstrząsające wyznanie piosenkarki

Iwona Węgrowska kilka tygodni temu zaczęła się odchudzać. Gwiazda ostro trenowała, przeszła również na specjalną dietę, jednak nie spodziewała się, że w tym czasie była w ciąży. Niestety przez to wszystko poroniłam – wyznała piosenkarka.

Iwona Węgrowska poroniła. Wstrząsające wyznanie piosenkarki

Iwona Węgrowska ma już jedno dziecko, jednak od dłuższego czasu marzyła, by drugi raz zostać mamą. Jednak jej starania nie przynosiły rezultatów. Gwiazda uznała, że musi zacząć prowadzić zdrowszy tryb życia, schudnąć.

„Jutro Zaczynam treningi w połączeniu z dietą. Trzymajcie kciuki ??.

#ems . Przede mną 14 dni wytrwałości ?.

Dałam sobie wyzwanie wymarzonej wagi, której nigdy nie miałam.

48 kg to mój cel ?” – pisała miesiąc temu artystka na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/B1_HOdDIRkU/

Miała nadzieję, że wtedy uda jej się zajść w ciążę, dlatego przeszła na dietę i zaczęła dużo trenować.

„Pomyślałam, że widocznie tak musi być i wzięłam się wtedy ostro za dietę i treningi. Do tego doszła kosmetologia ciała i całkowicie odpuściłam ze staraniami o dziecko. Do głowy mi nie przyszło, że w najmniej oczekiwanym momencie mogę zajść w ciążę- zdradziła Iwona Węgrowska w rozmowie z Pomponikiem.

Było za późno, by ratować

Po pewnym czasie okazało się, że gwiazda zaszła w upragnioną ciążę, jednak paradoksalnie straciła ją w wyniku nadmiernych ćwiczeń i zbyt restrykcyjnej diety.  Gdy czuła, że coś jest nie tak, to myślała, że są to uboczne efekty treningów, więc nie przejmowała się tym i ćwiczyła dalej. Wkrótce okazało się, że poroniła.

„To była wczesna ciąża, która nie dawała mi żadnych objawów. A jak już czułam jakiś dyskomfort, to zrzucałam to na efekt uboczny ćwiczeń. Niestety, przez to wszystko poroniłam. Okazało się, że mój organizm nie wytrzymał przeforsowania. Usłyszałam tylko, że już jest za późno, by cokolwiek ratować” – wyznała Iwona Węgrowska.

Piosenkarce życzymy dużo sił i pogody ducha!

https://www.instagram.com/p/B2MR0v-Ielq/

—————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: By Serecki – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=57451203

ZOSTAW ODPOWIEDŹ