Instagramowiczka stworzyła manicure inspirowane dzieckiem Kylie Jenner i żałuje, że to zobaczyłam

Fenomen Kardashianek jest nadal dla mnie wielką tajemnicą, ale lubię też od czasu do czasu poczytać o tym, co porabia najsławniejsza rodzina w Hollywood. Szczególnie ostatnio, gdy o ciąży Kylie Jenner piszą wszystkie portale plotkarskie. Jak się nazywa dziecko? Jak wygląda? Dlaczego Kylie, która całe swoje życie miała na pokaz, nie chce pochwalić się światu nowym dzieckiem? Te pytania pewnie nurtują nie jedną osobę. A na pewno nurtują artystkę rosyjskiej sieci salonów manicure, która postanowiła stworzyć nail art inspirowane Stormi Webster, córeczką Kylie Jenner.

https://www.instagram.com/p/BeVOaX1HOT0/?taken-by=nail_sunny

@nail_sunny na instagramie ma 1,5 miliona obserwujących i słynie z tematycznych i nietypowych manicure. Salon słynie ze skomplikowanych, ręcznie rzeźbionych wzorów 3D o motywach wielkich wydarzeń jak na przykład manicure walentynkowy z kupidem lub inspirowane zimową Olimpiadą. Tym razem artyści z Nail Sunny postanowili stworzyć manicure zainspirowane ikonicznym już zdjęciem ogłaszające narodzin Stormi. Artystka odtworzyła na paznokciu malutkie dłonie Stormi owinięte wokół idealnie zadbanego palca Kylie. Efekt pomimo tego, że bardzo imponujący, wygląda niebywale przerażająco. W porównaniu do słodkiego zdjęcia, manicure wygląda nienaturalnie, odtworzone palce Stormi są krzywe i zniekształcone na dodatek palce z akrylowej masy mogą się poruszać, co tylko dodaje obrzydliwości.

https://www.instagram.com/p/BfTlRUzHSIA/?taken-by=nail_sunny

To nie jest pierwszy raz, gdy sieć salonów Nail Sunny pokazało manicure inspirowane Kardashiankami. Przeglądając ich feed możemy podziwiać takie kreacje jak ciężarny brzuch Kylie i pupa Kim Kardashian. Obsesja na punkcie Kardashianek powinny mieć swoje granice. Do jakiego stopnie można się posunąć? Żeby wykonać ich podobiznę na paznokciach to już przesada. Pomimo że manicure został stworzony jedynie do wideo, jestem ciekawa czy ktoś skusił się na takie dzieło na swoich dłoniach. A co wy sądzicie o tym manicure? Trochę żałuje, że je zobaczyłam, obawiam się teraz, że obraz tych krzywych palców będzie mi się śnił po nocach.

https://www.instagram.com/p/Be3g6UAnP8g/?taken-by=nail_sunny

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ