HUSH WARSAW – targi mody niezależnej

oll1 sporteuroKogo w Polsce obchodzi moda? Takie pytanie zadają organizatorzy targów mody niezależnej – HUSH WARSAW. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę, 9 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie.

160 wyselekcjonowanych marek z Polski i zagranicy w nowoczesnej, nietypowo zaaranżowanej przestrzeni Stadionu Narodowego pozwoli wszystkim odwiedzającym targi zanurzyć się w modowym szaleństwie od stóp po czubki głów.

Organizatorki zadbały, by oferta targów była kompleksowa, obejmuje więc nie tylko ubrania, ale także akcesoria i obuwie, jest skierowana zarówno do kobiet, mężczyzn oraz dzieci. To pierwsze tego typu targi w Polsce organizowane na tak dużą skalę.ID-100124419 sporteuro

Warto je odwiedzić nie tylko ze względu na szeroką ofertę produktową. Nowością tej edycji jest ilość atrakcji dopełniających ideę targów: strefa KIDS – mody i dizajnu dla dzieci, Strefy ZEN i SPA, całodzienna opieka nad dziećmi, zakupy ze stylistką, projekt fotograficzny prowadzony przez IMPOSSIBLE oraz, dla smakoszy, premiera nowego naturalnego napoju John Lemon.

Głównym celem targów HUSH WARSAW jest promowanie i wspieranie niezależnych projektantów. To wydarzenie, która jest stworzone dla spotkań twórców i klientów, a także przedstawicieli lokalnych manufaktur. HUSH WARSAW chce promować marki i projektantów, którzy dbając o dobrą jakość materiałów, świetne wykonanie i ciekawe formy odpowiadają na indywidualne potrzeby poszukujących klientów. Wybór projektów biorących udział w HUSH WARSAW to próba pokazania różnorodności rynku, wskazania nowych zjawisk i podkreślenia pozycji już istniejących marek.

Źródło: hushwarsaw.com

Joanna Łuszczykiewicz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ