Hermès Hippopolis

Co wspólnego ma bajkowe miasteczko, które zamieszkują konie i jedna z najbardziej znanych francuskich marek? Hermès postanowił zaskoczyć swoich fanów i wprowadzić ich w piękny, wyimaginowany świat, by uczcić mijający rok.

Fot: Hermes

Ugo Gattoni zaprojektował animowane miasto o nazwie Hippopolis. Niesamowicie piękna grafika z wielką ilością szczegółów sprawia, że trudno oderwać wzrok od bajkowego miejsca, w którym głównymi bohaterami są konie. Dlaczego artysta postanowił przedstawić nam wesołe wierzchowce poruszające się w świecie o niezliczonej ilości detali? Animacja oraz rysunki z konikami to efekt współpracy z marką Hermès.

{youtube}dtdIkZgAO_w|600|450|0{/youtube}

Hermès to marka, która nieprzypadkowo ma w logo sylwetkę konika – jej założyciel Thierry Hermès otworzył w 1837 roku ekskluzywny butik z akcesoriami powiązanymi z hodowlą koni w Paryżu. Z upływem czasu marka przekształciła się w dom mody słynący z kultowych apaszek oraz torebek (m.in. model Birkin). Teraz francuska marka postanowiła uczcić Rok Konia, który trwa do 18 lutego według chińskiego kalendarza.

Każdy egzemplarz apaszki o wymiarach 90x90cm jest malowany ręcznie. Kipiące od starannych zdobień akcesoria można zakupić w sześciu wersjach kolorystycznych. Cena apaszki to 395 dolarów, czyli 1580 zł.

____________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ