Hand Pressed Coloring – koloryzacja w 15 min!

Hand Pressed Coloring to najnowszy trend w koloryzacji włosów. Technikę odkryła Chiala Marvici. Dzięki niej proces farbowania może potrwać zaledwie 15 minut.

Źródło: https://instagram.com/p/7nrzkGEvTh/?taken-by=chialamarviciHand Pressed Coloring to metoda łatwa i niezwykle efektowna. Aby zafarbować włosy, na szkło akrylowe należy nałożyć warstwy farby, a na to pasma włosów. Potem trzeba przycisnąć je specjalną szpachelką na całej długości, a szklany panel przesunąć do dołu. Dzięki temu możliwe jest tworzenie różnych wzorów i przenikanie się wybranych odcieni. Włosy zafarbowane tą metodą nabierają objętości, fryzura wydaje się być wielowymiarowa. Kolejną zaletą jest czas trwania koloryzacji. Jeżeli koncepcja nie jest zbyt skomplikowana, wynosi on nie więcej niż piętnaście minut.

Źródło: https://instagram.com/p/7nrzkGEvTh/?taken-by=chialamarvici

Chiala Marvici pracuje dla marki Redken, a jak zapewnia, pomysł na technikę odkryła dzięki doświadczeniu z malowaniem swojego mieszkania. W dużej mierze czerpie ona z metody sitodruku. Kobieta postanowiła podzielić się swoją koncepcją na Instagramie. Czy przeniknie ona do Polski? Czas pokaże.

Źródło: https://instagram.com/p/7RjOAHEvQ7/?taken-by=chialamarvici

 Źródło: https://instagram.com/p/7yntmjEvRq/?taken-by=chialamarvici

Źródło: styl.fmkobieta.wp.pl

____________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.    

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ