Hailey Baldwin robi na złość Justinowi Bieberowi? Ale aż tak?

Justin Bieber niedawno spotykał się z modelką Hailey Baldwin. Jednak teraz ma na oku już inną piękność – Nicolę Peltz, ale muzyk nadal pamięta o dawnej ukochanej. Właśnie ostrzega ją przed głębszą relacją z raperem Drake’m! Dlaczego?

Nowy związek?

Ostatni zagraniczne media żyją znajomością modelki Hailey Baldwin z kanadyjskim raperem i aktorem Drake’m! Podobno para poznała się na domówce, którą urządził mężczyzna z okazji Memorial Day. Uczestnicy imprezy mówią, że Hailey i Drake spędzili ze sobą cały wieczór i widać było, że są sobą zainteresowani. Ponoć dużo rozmawiali, żartowali, a także nie unikali czułych spojrzeń w oczy. Mogło się wydawać, że po domówce czar pryśnie, a para już się nie spotka. Jednak kilka dni później modelka z raperem widziana była w klubie „Nice Guys”.

W „People Magazine” czytamy, że „Drake i Hailey spotykają się jako przyjaciele, ale on naprawdę jest nią zauroczony. Na razie spotykają się w gronie przyjaciół i nie zamierzają się z niczym śpieszyć. Są w sobie zakochani, ale nie chcą się z tym obnosić, od kiedy wszyscy zaczęli się nimi interesować”.

Niektórzy jednak podejrzewają, że Baldwin spotyka się z muzykiem tylko po to, aby zrobić na złość Bieberowi, który jest zachwycony Nicolą Peltz. Czyżby Hailey była zazdrosna?

Co na to Justin?         

Justin Bieber teraz spotyka się z Nicolą Peltz, jednak najwyraźniej nadal jest zainteresowany Baldwin. A może po prostu pamięta o dobrych chwilach, które spędził z Hailey i chce ją ostrzec przed nowym wybrankiem dziewczyny? Piosenkarz dobrze zna muzyka i wie czego można po nim się spodziewać. Jednak Jus uważa, że raper nie jest dobrą partią dla modelki. Podobno Bieber tłumaczył Baldwin, że Drake jest „graczem” i nie można przy nim czuć się bezpiecznie.

Jak reaguje na te rewelacje sama zainteresowana?

Podobno modelka śmieje się ze słów Justina. Uważa, że muzyk jest o nią zazdrosny i dlatego rozpowszechnia takie niepochlebne opinie o raperze. Hailey nie zamierza się przejmować ostrzeżeniami Biebera tylko planuje skupić się na podtrzymywaniu, nowej obiecującej znajomości.

Myślicie, że Justin naprawdę chce ostrzec Hailey przed raperem? A może po prostu jest o nią zazdrosny? Jak potoczą się dalsze losy celebrytów? Tego pewnie dowiemy się już wkrótce!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ