Gwiazdy wspierają Mikołajkowy Blok Reklamowy. Ty również możesz pomóc!

Już po raz szesnasty na antenie Telewizji Polsat zostanie wyemitowany blok reklamowy, z którego całkowity dochód, obliczany na podstawie wyników oglądalności przekazywany jest na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Polsat. Zobaczcie, które gwiazdy postanowiły wesprzeć ten szczytny cel.

Mikołajkowy Blok Reklamowy po raz szesnasty

Poprzednia edycja przyciągnęła przed telewizory aż 6,1 milionów widzów. Dzięki temu udało się zebrać kwotę ponad 1,3 miliona złotych. Łącznie, dzięki temu przedsięwzięciu, do tej pory udało się zebrać prawie 19 milionów złotych, które w całości zostały przekazane na leczenie i rehabilitację chorych maluchów.

Gwiazdy wspierają Mikołajkowy Blok Reklamowy

Kayah

Piosenkarka od wielu już lat jest chętna do pomocy. Teraz jako jedna z wielu postanowiła również zaprosić telewidzów, aby poświęcili 6 grudnia chwilę i włączyli Polsat.

„Cieszy mnie, gdy ludzi dobrej woli jest naprawdę więcej, i że komuś zależy na dzieciakach i drugim człowieku” – napisała Kayah.

Joanna Liszowska i Anita Sokołowska

Aktorki z serialu „Przyjaciółki” również chętnie wspierają tę inicjatywę.

– Próbujemy wyczarować dobro i ożywić serca. Myślę, że w każdym jest empatia i chęć pomocy – zaprasza przed telewizory Joanna Liszowska.

https://www.instagram.com/p/B5mo2icAX3x/

Julia Wieniawa

W jednym z ostatnich wywiadów, Julia Wieniawa również zabrała głos w sprawie Mikołajkowego Bloku Reklamowego. Namawiała swoich fanów, aby 6 grudnia o 18:45 włączyli swoje telewizory i przyłączyli się do akcji.

Damian Kordas

https://www.instagram.com/p/B5qm0-xl1bT/

„Pomaganie jest dla nas czymś naturalnym”

To prosty gest! Hasło, które od lat jest dowodem na to, że pomoc widzów nie wymaga ogromnego wysiłku. Zwłaszcza w ten wyjątkowy dzień – 6 grudnia, gdy wszyscy możemy obejrzeć Mikołajkowy Blok Reklamowy. Co roku z niecierpliwością wyczekujemy informacji o wynikach oglądalności tej akcji. Poprzednią edycję obejrzało ponad 6 milionów widzów. To pokazuje, że pomaganie jest dla nas czymś naturalnym. A dzieci, podopieczni Fundacji Polsat, są wdzięczne za każdą pomoc – mówi Krystyna Aldridge-Holc, Prezes Fundacji Polsat.

W rolach głównych wystąpią niezawodni: Krzysztof Kowalewski w roli Mikołaja oraz Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała. W spotach towarzyszących kampanii wzięli udział: Anita Sokołowska, Joanna Liszowska, Barbara Kurdej-Szatan wraz z mężem Rafałem, Jerzy Mielewski, Maciej Dowbor oraz gość specjalny – Kayah.

6 grudnia o 18:45 włączcie Polsat i również pomóżcie!

Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku.

Zobacz również:

Źródło: Polsat.pl / Fot. kadr z wideo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ