Gwiazdy rozbawione do łez na premierze w Teatrze Capitol!

5 września, w warszawskim Teatrze Capitol odbyła się premiera komedii muzycznej „Zdobyć Utrzymać Porzucić. Rozstania i Powroty”. Rozbawiona do łez publiczność dziękowała za świetną rozrywkę owacjami na stojąco. Znane i  lubiane aktorki: Katarzyna Żak, Kasia Zielińska, Olga Bończyk, Monika Dryl oraz aktor Władysław Grzywna, znakomicie rozpoczęli sezon w Teatrze Capitol tą właśnie sztuką.  

 

A kto pojawił się wśród gości na widowni? Patricia Kazadi, Joanna Racewicz, Daria Widawska, Andżelika Piechowiak, Piotr Zelt,Kasia Kwiatkowska, Marzena Rogalska, Artur Chamski, Anna Oberc, Jerzy Schejbal, Piotr Nowak, Cezary Żak, Laura Łącz, Małgorzata Lipmann, Katarzyna Kwiatkowska.  Przybyła także Marta Manowska, prowadząca program „Rolnik szuka żony”, która ostatnio związała się z Teatrem Capitol i występuje w sztuce „Hawaje”. Fani są zachwyceni jej grą aktorską, a sama zainteresowana zapewnia, że aktorstwo od zawsze było jej marzeniem. Widzieliście już Martę Manowską na deskach teatru? Jeśli nie to serdecznie polecamy, bo warto!

750 9980

Na dużej imprezie, wśród wielu gwiazd, zaliczyła swój debiut zwyciężczyni letniego hitu stacji TVN „Projekt Lady” – Patrycja Wieja. Młodej damie towarzyszyła jej mentorka z programu – Tatiana Mindewicz-Puacz oraz druga finalistka – Angelika Karwowska. Nie da się ukryć, że dziewczyny przeszły wspaniałą metamorfozę i są prawdziwymi damami. Na imprezie prezentowały się fantastycznie i z klasą. Przestrzegały również wszelkich zasad dobrego wychowania. Jednym słowem – widać, że program dużo im dał. Gratulujemy!

750 9734

A jeden ze znanych gości nie tylko zasiadł na widowni, ale wystąpił także na scenie. Krzysztof Gojdź, znany doktor dbający o urodę gwiazd, został wywołany przez Władysława Grzywnę, by wziąć udział w dość zaskakującym eksperymencie. Gwiazdor słynie z dużego dystansu do siebie i poczucia humoru, dlatego widownia miała niezły ubaw!

750 9665

Jeśli chcecie się dowiedzieć jak duża jest rola publiczności w tym spektaklu i na czym ona polega, zapraszamy do Teatru Capitol na spektakl „Zdobyć Utrzymać Porzucić. Rozstania i Powroty”. Zapewniamy, że warto!

A o czym jest sztuka?

„Zdobyć, Utrzymać, Porzucić” to spektakl muzyczny, w którym każda z trzech aktorek przewodzi kolejnej części tryptyku. Katarzyna Zielińska – żądzy ZDOBYĆ, Katarzyna Żak – pragnieniu UTRZYMAĆ i Olga Bończyk – wyzwaniu PORZUCIĆ. Różne wizje przedstawiają w świetnie zinterpretowanych piosenkach. Usłyszeć można zarówno poruszające i nostalgiczne utwory, jak i lekkie oraz żartobliwe kompozycje. Krzysztof Jaślar – autor scenariusza i reżyser przedstawienia – wybrał hity polskiej muzyki rozrywkowej oraz zagraniczne evergreeny w znakomitych tłumaczeniach. W spektaklu poruszane są tematy parytetu, szowinizmu obojga płci, feminizmu, diety, kosmetyków, salonów piękności, chirurgii plastycznej, prezentów, biżuterii, asertywności w kontaktach z płcią przeciwną oraz szeroko rozumianego poradnictwa odpowiadającego na fundamentalne pytanie: JAK?… Pokazujemy różne rodzaje kobiet: słodką idiotkę, kurę domową, herod-babę, kobietę kumpla, dzidzię piernik, kobietę bluszcz itp. Kobietę w pracy, na zakupach, na urlopie, podczas wyjazdu integracyjnego, na randce, w Urzędzie Stanu Cywilnego i w sądzie. Czy spektakl odpowie na pytanie JAK zdobyć, utrzymać, porzucić? Sprawdź w Teatrze Capitol!

 _________________________________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ