Chajzer zdjęcie

Filip Chajzer szuka pracowników! Jaki będzie jego nowy biznes?

Filip Chajzer ma nowy pomysł na biznes! Dziennikarz ogłosił, że otwiera salon fryzjerski dla dzieci! Jakie wymagania muszą spełniać jego przyszli pracownicy? Przeczytajcie koniecznie! Być może znany showman już niedługo będzie Waszym pracodawcą 🙂

Chajzer zdjęcie

Filip Chajzer ma pomysł na biznes! Dziennikarz ogłosił na Facebooku, że planuje otworzyć salon fryzjerski dla dzieci, który będzie mieścił się w warszawskim Wilanowie. Dziennikarz właśnie szuka pracowników. Oprócz umiejętności fryzjerskich kandydaci muszą spełniać ważne wymagania. Jesteście ciekawi, czego oczekuje Chajzer?

„Panie i Panowie. Jest robota i to u mnie, w Warszawie:) razem z grupą przyjaciół otwieramy najlepszy w Polsce salon fryzjerski dla dzieciaków. Szukamy fantastycznych fryzjerów i fryzjerek. Wymagania ? Oprócz tego co oczywiste – cierpliwość i miłość do dzieci. Cv i listy motywacyjne poprosimy tu – warszawa@czuprynki.pl Do zobaczenia:) Ps. Rodziców też będziemy ciąć, nie tylko na kasę:)” – napisał dziennikarz na swoim fanpage.

Filip Chajzer fryzjer

Wybawienie dla rodziców

Jesteśmy pewni, że nowy salon będzie miał dużo małych klientów. Już teraz rodzice maluchów zapowiadają, że z przyjemnością odwiedzą to miejsce. Wielu z nich uważa, że mało jest salonów fryzjerskich przyjaznych dzieciom. Nie od dziś wiadomo, że maluchy raczej nie lubią strzyżenia i czesania, zwłaszcza przez osoby obce. Internauci piszą:

No, wreszcie coś fajnego dla dzieciaków w Warszawie!!”,

„Daj znać kiedy otworzycie, bo mam dwójkę szkrabów do strzyżenia”,

„Proszę nas zapisać na pierwszy możliwy termin! 😀 Od razu uprzedzam, że będzie to MEGA wyzwanie! Milka nie da się tknąć byle komu!”.

 Jedna z mam zwróciła uwagę na problem strzyżenia dzieci, które mają autyzm.

„Fajnie jakby był ktoś z podejściem do dzieci autystycznych. 🙂 One wymagają wieeeele cierpliwości podczas obcinania włosów, o ile w ogóle dadzą dotknąć głowę”.

Chajzer Czuprynki

Myślcie, że przyszli pracownicy Filipa Chajzera podołają wyzwaniu? My jesteśmy pewni, że tak! Sami chętnie zapisalibyśmy się do takiego salonu na strzyżenie 🙂 A Wy?

 

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ChajzerFilip

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ