Jakie wymiary ma Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska zagra w filmie! W kogo wcieli się trenerka? Tego się nie spodziewacie!

Ewa Chodakowska jest nie tylko znaną trenerką, ale od niedawna również aktorką! Okazuje się, że gwiazda zagra w filmie „Serce nie sługa”! W jaką postać wcieli się żona Lefterisa Kavoukisa? My już wiemy!

Ewa Chodakowska zagra w filmie! W kogo wcieli się trenerka? Tego się nie spodziewacie!

Ewa Chodakowska od kilku lat zachęca internautów do zdrowego odżywiania oraz regularnej aktywności fizycznej. Trzeba przyznać, że jej się to udaje. Przez wielu nazywana jest „trenerką wszystkich Polaków”. Na jej Facebooku możemy zobaczyć mnóstwo zdjęć jej fanów, którym udało się schudnąć, wyrzeźbić ciało oraz zmienić nawyki żywieniowe.

Niedawno Ewa Chodakowska podjęła jeszcze jedno wyzwanie! Trenerka została aktorką. Gwiazdę fitnessu zobaczymy w filmie Filipa Zylbera „Serce nie sługa”, którego premierę zaplanowano na wiosnę 2018 roku. Co skłoniło ukochaną Lefterisa Kavoukisa do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu? Okazuje się, że ma to związek z jej życiową misją!

– Mój udział w filmie “Serce nie sługa” traktuję jako kolejną okazję, by zmotywować jeszcze więcej osób do aktywności fizycznej. Ciężko mówić tutaj o grze aktorskiej, bo na planie byłam sobą. Bardzo się cieszę, że zostałam zaproszona do tego projektu – mówiła Ewa Chodakowska w rozmowie z Plejadą.

Kogo zagra Ewa Chodakowska?

Trenerka w filmie „Serce nie sługa” wystąpi obok znanych polskich aktorów m.in. Romy Gąsiorowskiej, Magdaleny Różdżki, Pawła Domagały i Borysa Szyca. W jaką postać wcieli się gwiazda? Ewa Chodakowska zagra… trenerkę personalną Ewę!

Jej bohaterka będzie dbać o kondycję Filipa (Paweł Domagała) oraz jego kolegi, którego zagra Borys Szyc.

Jak Ewa Chodakowska poradziła sobie z zadaniami na planie zdjęciowym w Gdyni?

„Ewa wypadła znakomicie. Ma świetną technikę biegania. Wymęczyła nas okrutnie. Był mały zgrzyt. To my aktorzy mieliśmy być na tym planie gwiazdami. Tymczasem wszyscy chcieli sobie zrobić selfie z Ewą, a nie z nami” – zdradził Paweł Domagała w rozmowie z „Party”.

Czekacie na film z Ewą Chodakowską?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Ewa Chodakowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

560 More posts in Film i Teatr category
Recommended for you
Tomasz Sommer
Redaktor naczelny “Najwyższego Czasu” nakręci film o Jedwabnym?

Tomasz Sommer od lat "walczy" z naukową wersją mordu w Jedwabnem. Teraz złożył dokumenty w Polskim...