Edyta Górniak: „Straciłam ciążę”. Szokujące wyznanie artystki!

Edyta Górniak zaskoczyła fanów swoim wyznaniem. Artystka zdradziła, że w ostatnim roku była w ciąży, ale poroniła. O stanie błogosławionym artystki wiedzieli tylko jej najbliżsi. Jak udało jej się pogodzić ze stratą? 

Edyta Górniak: „Straciłam ciążę”. Szokujące wyznanie artystki!

Edyta Górniak zaskoczyła widzów programu „Dzień Dobry TVN” osobistym wyznaniem. Gwiazda powiedziała, że w tym roku była w ciąży, jednak poroniła.

„Ja od 2 lat marzyłam o ciąży, bardzo marzyłam żeby zajść w ciążę, no i zaszłam w ciążę… Niestety straciłam tę ciążę” – zdradziła piosenkarka.

https://www.instagram.com/p/BpUiDLDgTsG/

Pozostała samotność

Edycie Górniak przeżywała bardzo trudne chwile. Mimo, że miała wsparcie najbliższych, to czuła się samotna. Musiała w sobie wiele tematów przepracować. W ostatnich miesiącach towarzyszyło jej wiele różnych uczuć.  

„To było jedno z najbardziej dziwnych, nieoczekiwanych doświadczeń. Wszyscy, którzy mieli takie doświadczenie to wiedzą, że kobieta tak naprawdę zostaje samotna z tym uczuciem. Nawet jak się ma wsparcie – ja miałam wsparcie najbliższej ekipy, nikt o tym nie wiedział praktycznie, tylko najbliższe grono – to jednak jest takie uczucie bardzo ogromnego osamotnienia i trzeba przejść taką drogę, najpierw jest szok, potem nadzieja, badania, potem taka rozłąka przedwczesna, to jest bardzo, bardzo trudne – wyznała artystka.

Największe szczęście

Co jeszcze Edycie Górniak zburzyło spokój? Piosenkarka przeprowadziła się do Polski, co sprawiło, że straciła anonimowość. Syn Allan zaczął wymarzoną szkołę, jednak to oznacza, że nie widuje go tak często, jak by chciała. Jednak jest szczęśliwa, że może być mamą i obserwować, jak jej syn wchodzi w dorosłe życie.

„Więc ja w tym roku utraciłam bardzo dużą przestrzeń wolności którą miałam w Stanach, utraciłam poniekąd syna, bo poszedł do szkoły takiej jaką sobie wymarzył, więc ja nie widuję go tak często, utraciłam ciążę, więc bardzo dużo trudnych rzeczy. Po całym tym doświadczeniu zrozumiałam, że zawsze ceniłam, byłam wdzięczna, że zostałam matką w życiu, ale teraz to jeszcze bardziej narosło we mnie, że całe szczęście, że Pan Bóg zesłał mi syna mojego, bo to jest moje wszystko” – powiedziała Edyta Górniak.

https://www.instagram.com/p/BoQmPlYAWO4/

—————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.flickr.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ