Durex łączy w Godzinę dla Ziemi

Czy technologia może sprzyjać orgazmom? Marka Durex przedstawia ostatni element swojej kampanii i zachęca do porzucenia urządzeń mobilnych na rzecz bliskości w sypialni. Światło dzienne ujrzała właśnie wcześniej zapowiadana aplikacja, która pomoże kochankom uruchomić zmysły. Nie tylko podczas zbliżającej się Godziny dla Ziemi! 

 Źródło: zapytaj.onet.pl

Rewolucja technologiczna, która pozwala na poprawę życia seksualnego w związku okazała się być niezwykle prosta i… skuteczna. W ramach filmu Durex #Connect, który ma już niemal 30 milionów wyświetleń w serwisie YouTube, pary odkryły, że innowacyjna technologia jest dostępna na wyciągnięcie ręki i polega na… wyłączeniu telefonu. Korzystanie ze smartfonów stało się bowiem naszym nawykiem, także w intymnych sytuacjach. Jak wynika z badania przeprowadzonego przez Uniwersytet Durham, aż 40% osób przyznaje, że zdarzyło im się odebrać telefon podczas seksu.

 

Durex Connect ma prosty i dosłowny mechanizm – synchronizuje i „usypia” dwa telefony równocześnie, aby kochankowie w zaplanowanym przez nich czasie mogli skupić się tylko i wyłącznie na sobie. Warto z aplikacji skorzystać zwłaszcza podczas Godziny dla Ziemi, która odbędzie się już 28 marca o godz. 20:30. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ