Doda o relacji z rodzicami: Oddam im serce

Doda w 2019 roku zostanie mamą? Gwiazda uchyla rąbka tajemnicy!

Doda kilka miesięcy temu wyszła za mąż. To było wielkie zaskoczenie dla fanów gwiazdy, gdyż artystka swój związek utrzymywała w tajemnicy. Jeszcze do niedawna gwiazda utrzymywała, że nie chce mieć dzieci. Czy teraz zmieniła zdanie? Zaskakujące słowa piosenkarki!  

Doda w 2019 roku zostanie mamą? Gwiazda uchyla rąbka tajemnicy!

Doda 14 kwietnia 2018 roku wyszła za mąż za Emila Stępnia. Ślub oraz wesele odbyło się w Hiszpanii. Internauci byli bardzo zaskoczeni, ponieważ gwiazda cały czas potwierdzała, że jest singielką, a o przyszłym mężu mówiła jak o przyjacielu i partnerze biznesowym. Ukochany artystki jest producentem filmowym.

Gwiazda jeszcze do niedawna utrzymywała, że nie planuje mieć dzieci. Przed ślubem z Emilem zdradziła Hannie Lis dlaczego.  

„Nie, nigdy nie chciałam. Co najmniej 5 racjonalnych powodów Ci podam. Po pierwsze dlatego, że moje doświadczenie z mężczyznami wiąże się z tym, że rozstania są z wielkim hukiem, dochodzę do siebie długo, a potem jeszcze książki są na mój temat pisane przez byłego męża czy narzeczonego, to jest słabe. Nie chciałabym żeby moje dzieci czytały, co tatuś napisał. Po drugie – musiałabym wyprowadzić się z Polski. Nie chciałabym tu ich wychowywać, nie zrobiłabym im tego. Mi się serce łamie jak ktokolwiek obraża moją matkę, która nie jest osobą publiczną, która mieszka w Ciechanowie, która nie jest niczemu winna, że ma córkę Dodę. Jakbym miała swoje dzieci, to musiałabym wszystkich zadrapać. Stara, ja bym z sądu nie wyszła nigdy. Po trzecie moim zdaniem mój charakter na to nie pozwala. Nie podchodzę jak do projektu, tylko jestem bardzo odpowiedzialną osobą i jakbym już się podjęła tego wyzwania, to jest to angaż na całe życie, i 24 godziny. Nie wytrzymałbym nerwowo, nie umiałabym zatrudnić nianiek, nie umiałabym przestrzeni dać tym dzieciom: a spoko, wróć o 12. Ja bym czekała pod tą prywatką. Dużo rzeczy widziałam, za dużo się naoglądałam” – mówiła Doda w programie „Między słowami”.

Opublikowany przez Doda Środa, 5 grudnia 2018

Wspaniała matka

Czy po ślubie z Emilem Stępniem Doda zmieniła zdanie na temat macierzyństwa? Poczucie bezpieczeństwa już ma…

– Na pewno, mam teraz poczucie bezpieczeństwa. Wiem, że już nie jestem sama (…) nie muszę w pojedynkę walczyć z tym światem. Wtedy człowiek daje sobie przestrzeń na myślenie o rzeczach, które kiedyś odrzucał. I już ich nie wyklucza – tajemniczo powiedziała Doda w rozmowie z “Show”.

Jej przyjaciółki mówią, że piosenkarka byłaby świetną matką. Gwiazda twardo stąpa po ziemi, więc zawsze trzymałaby rękę na pulsie.

– Wszyscy mi to mówią! Bywa, że jestem surowa i rozsądna, potrząsając koleżankami, żeby przestały robić głupoty. I właśnie w momencie udzielania im reprymendy patrzą na mnie i mówią z zachwytem “Będziesz wspaniałą matką” – zdradziła Doda.

Widzicie artystkę w roli mamy?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2052 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Ania Lewandowska ma tatuaż? Zobaczcie!
Ania Lewandowska ma tatuaż? Zobaczcie!

Ania Lewandowska pokazała nowe zdjęcie w kostiumie jednoczęściowym, a fani dojrzeli subtelny tatuaż. Zobaczcie i...