Doda nie myła włosów przez 12 dni! Zobaczcie, jak wyglądają!

Doda: Niczego innego w życiu nie pragnęłam niż szczerej i bezinteresownej miłości

Doda w 2018 roku wzięła ślub z Emilem Stępniem. Gwiazda jest szczęśliwa w małżeństwie. Jednak stara się nie wystawiać swojego związku na widok publiczny, a jednocześnie wciąż trudno jej uwierzyć w szczęście, jakie ją spotkało.

Doda: Niczego innego w życiu nie pragnęłam niż szczerej i bezinteresownej miłości

Doda po wielu latach znalazła mężczyznę, który bezinteresownie ją pokochał. Przez długi czas nie wierzyła w miłość, podejmowała złe decyzje. Do tej pory trudno postawić jej kropkę nad i!

„Nawet dziś boję się publicznie postawić kropkę nad i. Tyle ich pochopnie nastawiałam, że mogłabym wykładać alfabet Morse’a. Poza tym naprawdę staram się uczyć na błędach. Bo nic w życiu nie jest pewne i o wszystko trzeba dbać” – mówi Doda w rozmowie z „Party”.

https://www.instagram.com/p/ByphFnXIWJq/

Para ukrywała przed światem swoją miłość. Przez cały czas znajomości utrzymywali, że są tylko przyjaciółmi. Ślub również odbył się w tajemnicy. 

” cały okres narzeczeństwa. Ale to było trudne, bo nie mogliśmy razem wchodzić do samolotu ani chodzić po ulicy, trzymając się za rękę. Gra była tego warta, bo nasza miłość mogła rosnąć w siłę po cichu. A ja niczego innego w życiu nie pragnęłam niż szczerej i bezinteresownej miłości. Ludzie się czasem dziwią, dlaczego związki popularnych osób tak łatwo się rozpadają. Ano dlatego, że są wystawione na widok publiczny” – tłumaczy Doda.

Ona nie chce powtórzyć tego błędu, dlatego zdjęcia z mężem w mediach społecznościowych to rzadkość. 

Artyści przeciw nienawiści 

Doda pod wpływem tragicznej śmierci prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza podczas finału WOŚP, zapoczątkowała koncert „Artyści przeciw nienawiści”. Artystka planuje organizować co roku podobne wydarzenie. Jest dumna, że dzięki współpracy tak wielu artystów udało się dokonać takiego dzieła. Podczas pracy nad tym przedsięwzięciem udało jej pogodzić się z Justyną Steczkowską, z którą od lat była skłócona. 

„Wszystko będzie można zobaczyć na filmie dokumentalnym, który będzie miał niedługo premierę wraz z fundacją Artyści przeciw Nienawiści, dzięki której będziemy mogli pomagać ofiarom hejtu. Tam są takie wzruszające sceny zakulisowej rozmowy z Justyną. Mogę też powiedzieć, że chcemy razem z Agnieszką Hyży w drugiej połowie lutego zorganizować drugą edycję koncertu, już nie na wariackich papierach, ale na spokojnie. Tak że kochani muzycy – zgłaszajcie się!” – apeluje Doda.

https://www.instagram.com/p/BwfSTvRh9di/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ