Ewa Chodakowska: "Będę nudna i niemodna, ale…"

Czego NIGDY nie je Ewa Chodakowska? Teraz już wiemy!

Ewa Chodakowska słynie ze zdrowego stylu życia. Trenerka regularnie ćwiczy i dobrze się odżywia. Jednak również i ona czasami ma ochotę na dania „zwykłych śmiertelników”. Gwiazda pisze, co ostatnio pysznego zjadła, a także zdradza, czego nigdy nie je! Też unikacie tego produktu?

Niebo w gębie

Ewa Chodakowska od wielu lat stawia na zdrowy styl życia. Regularnie trenuje i dobrze się odżywia, dlatego może pochwalić się idealną sylwetką. Jednak trenerka czasami też ma ochotę na mniej zdrowe pyszności. Nie samymi kiełkami człowiek żyje… A czym jeszcze? Ewa Chodakowska zdradza, co ostatnio pysznego zjadła!

– Pytają mnie czasem „Choda? A ty tez jesz takie rzeczy, jak zwykli śmiertelnicy” ???

CZO?? No pewnie ?????? przecież nie jadę na samych kiełkach ??? choć te tez lubię…Wczoraj na przykład.. dzwoni do mnie bratowa.. mówi: MAM PIEROGI Z JAGODAMI…

 Dostaje TALERZ – na nim kilka pierogów I MISKĘ z pierogami… Nie analizuje… Zaczynam jeść… i jeść.. i dokładać raz po raz z miski .. i jeść.. marudząc półgłosem – co z tego ze takie pyszne jak tak mało… No i tak jem… Anita na mnie patrzy… A ja jem… Ona na mnie patrzy a ja wciąż jem… nakładam sobie i jem… I po jakimś czasie zaczynam czuć się pełna… Już?? Myśle sobie.. No tak.. już chwile jem, to mózg dostał informacje, ze się NAŻARŁAM… Ale myśle sobie.. jak to? Nie dam rady zjeść 15 pierogów… Chce zjeść je wszystkie!! Po to jechałam… No to jem do końca!! A Anita patrzy na mnie coraz większymi oczami… Ostatni pierożek… Anita odwraca się do mojego brata i mówi.. TY!! ZOBACZ!! Ona zjadła tyle co ty!!! ??? 30 pierogów ????

Też macie teraz ochotę na pierogi z jagodami? Aż slinka cieknie 🙂

Czego NIGDY nie je Ewa Chodakowska? Teraz już wiemy!

Jednak jest coś, czego nigdy „Choda” nie je. Co to może być? Białe pieczywo, chipsy, czekolada? Tajemnica rozwiązana!

– A jesz czasem białe pieczywo? Czekoladę? Chipsy? Jestem bardzo ciekawa:) Smacznego ❤️ – zapytała jedna z fanek.

– Białe .. rzadko..

Chipsów NIGDY!!

Czekolady? nigdy nie odmawiam ??? – szczerze odpisała trenerka.

 

Czy są produkty, których też nie odmawiacie? 😉

—————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Ewa Chodakowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ