Pani Maria wygrała w "Milionerach". Pieniędzy prawie już nie ma

Córka zwyciężczyni „Milionerów” też brała udział w programie! Ile wygrała? Pomagała jej pani Maria!

W zeszłym tygodniu w „Milionerach” padła główna wygrana! Na wszystkie pytania poprawnie odpowiedziała Maria Romanek, emerytowana nauczycielka języka polskiego, i tym samym wygrała milion złotych. Okazuje się, że rok temu w teleturnieju brała udział jej córka, która również zaszła daleko. Katarzyna Romanek skorzystała z telefonu do przyjaciela, którym była… mama Maria Romanek! Czy dobrze podpowiedziała i jaką sumę zdobyła córka milionerki?

Nowa milionerka

 W zeszłym tygodniu w „Milionerach” emocje sięgały zenitu! Wszystko za sprawą Marii Romanek, emerytowanej nauczycielki języka polskiego z Bieszczad, która wygrała milion złotych. Zwyciężczyni mieszka w miejscowości Bezmiechowa Dolna. Przez kilkadziesiąt lat uczyła języka polskiego. Teraz jest na emeryturze, jednak często angażuje się społecznie m.in. odnawia zabytkowe, opuszczone nagrobki na cmentarzu w Lesku.

Córka zwyciężczyni „Milionerów” też brała udział w programie! Ile wygrała? Pomagała jej pani Maria!

Niedaleko pada jabłko od jabłoni, gdyż okazało się, że córka zwyciężczyni „Milionerów” również brała udział w teleturnieju! Katarzyna Romanek też jest nauczycielką języka polskiego i mogliśmy ją oglądać w programie w kwietniu 2017 roku. Doszła do pytania za 250 tysięcy złotych. Zdecydowała, że skorzysta z ostatniego koła ratunkowego, którym było pytanie do przyjaciela. Okazała się nim mama, Maria Romanek! Jak brzmiało pytanie?

Władysław Podkowiński zniszczył swój „Szał uniesień”. Do dziś na płótnie widać ślady:

A: po kwasie solnym

B: po podpaleniu

C: po uderzeniach krzesłem

D: po cięciach nożem

Maria Romanek obstawiała odpowiedź D, ale nie była pewna. Czy córka zaryzykowała? Nie, a szkoda, gdyż odpowiedź, którą udzieliła pani Maria, była poprawna. Katarzyna Romanek zakończyła grę i zgarnęła 125 tysięcy złotych.

Maria Romanek już raz była uczestniczką „Milionerów”

Okazuje się też, że Maria Romanek w październiku 2017 roku wystąpiła już w teleturnieju. Znalazła się wtedy wśród sześciu osób, które walczyły o miejsce na fotelu naprzeciwko prowadzącego. Wtedy się nie udało, ale ewidentnie teraz los się do niej uśmiechnął. Gratulujemy!

—————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Milionerzy TVN

ZOSTAW ODPOWIEDŹ