Co dziś robi pierwsza zwyciężczyni „Idola” – Alicja Janosz?

Pamiętacie ją jeszcze?


Alicja Janosz właśnie świętuje swoje 34. urodziny! W naszej pamięci zapisała się jako zwyciężczyni pierwszej edycji programu „Idol”. Została zapamiętana jako uśmiechnięta i miła blondynka. W roku 2002 zachwyciła jurorów talent show swoim fenomenalnym głosem. Miała wtedy zaledwie 16 lat! W finale pokonała ona Szymona Wydrę i Ewelinę Flintę. O ile o nich od czas do czasu coś słychać, tak o Ali – niekoniecznie. Co stało się po programie, i jak potoczyły się losy gwiazdy? Sprawdźmy!

Alicja wydała debiutancką płytę, pod tytułem: „Ala Janosz”. Promującym ją singlem to: „Zbudziłam się”. Każdy z nas chyba pamięta, popularny wtedy tekst, o jajecznicy.


Rok po zwycięstwie w „Idolu”, Alicja wzięła udział w programie „World Idol”. Program miał na celu pokazanie zwycięzców z innych krajów; nasza reprezentantka zajęła wtedy ósme miejsce.

Obecnie Alicja wciąż jest związana ze światem muzycznym. Dziewięć lat temu wydała płytę, razem z zespołem HooDoo Band. Płyta ta, w tym samym roku, zdobyła status złotej.  W roku 2011 artystka pokazała solowy album pod tytułem „Vintage”. Natomiast pięć lat później Alicja wydała płytę o tytule: „Retronowa”. Promował ją singiel pod tytułem: „Gdy przychodzi noc”. Natomiast prywatnie Alicja Janosz, już od dziewięciu lat, jest żoną Bartosza Niebieleckiego – również muzyka i perkusisty, zespołu HooDoo Band. Szczęśliwie wychowują oni czteroletniego syna – Tymona. 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ