Maja Bohosiewicz zmieniła fryzurę! Już tak nie wygląda!

Ciężarna Maja Bohosiewicz o pobycie w szpitalu! Mistrzowski opis tego miejsca

Ciężarna Maja Bohosiewicz trafiła do szpitala. Jednak mimo tego aktorka nie traci poczucia humoru. Gwiazda w zabawny opisuje swój pobyt w klinice – czuje się w nim jak w najlepszym spa!

Ciężarna Maja Bohosiewicz o pobycie w szpitalu!

Maja Bohosiewicz wczoraj poinformowała na Instagramie, że znalazła się w szpitalu. Fani byli zaniepokojenie, ale dzisiaj aktorka uspokoiła internautów. Powód pobytu w klinice nie jest poważny, więc gwieździe nadal dopisuje dobry humor. Jak Maja Bohosiewicz spędza czas w szpitalu? Ten „pamiętnik” trzeba przeczytać!

„Pamiętniki z wakacji: kochany pamiętniczku instagramowiczku, jako, że mój powód trafienia do szpitala nie jest poważny, moja głowa nie jest zbytnio zajęta strachem. A więc spędziłam chyba 3noc w życiu bez dziecka (tak, wyspałam się!), dostałam masę filmów jak Dzidziutek wspaniale bawi się z Tatą, co bardzo mnie uspokaja i relaksuje. W ręku znów mam Shantaram, którego NIEDOCZYTAŁAM w zeszłej ciąży. Przemiła obsługa z mojego resortu, serwuje na zmianę pieczone jabłka lub kroplóweczki. Już dawno tyle osób w ciągu jednego dnia nie zapytało mnie o moje samopoczucie, apetyt, sen i ogólne samopoczucie. Serio, w żadnym spa tyle razy nie pytają jak przebiega Twój pobyt. Po relaksującym prysznicu, lekturze, wideorozmowie z Siostrą, udałam się na taras wypić herbatę. Trochę tęsknie za Synkiem ale wiem, że mają super męski czas z Tatą. Puszczam sobie odgłosy morza i wizualizuje wczasy w Grecji. Oczywiście zainteresowanych taką formą wypoczynku zachęcam do wykupienia samotnego wyjazdu na Rhodos. Ale jak to mówią, jak się nie ma co się lubi… ??? #NFZresortANDspa #instamatka #pregnancy #pregnant #holidays” – napisała aktorka na Instagramie.

Wakacje pełną parą

Maja Bohosiewicz w pełni korzysta ze swoich „wakacji” – wyobraża sobie, że siedzi na fotelu do masażu, jest bardzo słonecznie, więc nałożyła również filtr UV 😉 Jest również basen – każdy ma swój 😉

„Wczasy w stylu all excuse me. Wykorzystałam pilota do łóżka, składam, rozkładam, wznosze i opuszczam w takim tempie, że mam poczucie, że jest to fotel do masażu. Słońce bardzo, więc nałożyłam filtr UV instagram, efekt natychmiastowej opalenizny. Jak wczasy to i basen! Co więcej, każdy basen przypada na jednego wczasowicza. Dzisiaj wieczorem live z @soniabohosiewicz ❤️ #momlife #holidays #pregnant #pregnancy #AllExcuseme #NFZresortANDspa” – czytamy na Instagramie aktorki.

https://www.instagram.com/p/BV8_5EylHJV/?taken-by=majabohosiewicz

Kto ma ochotę na takie „wczasy”? 😉

—————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/majabohosiewicz/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ