Chora Adele

Chora Adele w wideo przeprasza fanów! Piosenkarka nie ma makijażu!

Adele ostatnio dużo koncertuje. Jednak ostatni występ w Phoenix musiała odwołać ze względu na zły stan zdrowia. Piosenkarka kilka dni temu mocno się przeziębiła i niestety jej gardło odmówiło posłuszeństwa. Jednak gwiazda nie zapomniała o swoich fanach i nagrała krótki filmik z przeprosinami! Nie możemy nie wspomnieć, że na nagraniu gwiazda nie ma makijażu, to się nazywa odwaga!

Chora Adele

Choroba wygrała

Adele w czwartek miała wystąpić w Phoenix, jednak musiała odwołać swój koncert, gdyż gwiazda kilka dni temu przeziębiła się, a jej stan zdrowia wcale się nie poprawiał. O zaistniałej sytuacji piosenkarka poinformowała na Instagramie. Wokalistka nagrała krótkie wideo, w którym bardzo przeprasza fanów. Obiecuje, że wystąpi dla nich w innym terminie. Nagranie wywołało duże poruszenie w sieci. Uwagę internautów szczególnie zwróciło to, że gwiazda nie ma na sobie makijażu. Gratulujemy dystansu do siebie!

 Zobacz nagranie Adele!

„Od kilku dni jestem przeziębiona, ale występowałam mimo tego. To się na mnie zemściło, przeforsowałam się i choroba wygrała. Uwielbiam być w trasie i odwoływanie koncertów nie jest tym, co chciałabym robić. Próbowałam rozgrzać gardło cały poranek, ale nic z tego. Przykro mi, że was zawodzę, wiem, że wiele osób przylatuje na ten koncert z różnych miast, ale muszę zatroszczyć się o swoje zdrowie – powiedziała” – mówi gwiazda. 

Piosenkarka nie chciała zawieść

„Nie dam rady zaśpiewać dziś wieczorem na moim drugim koncercie. Naprawdę bardzo mi przykro. Przeziębiłam się kilka dni temu. Wczoraj dałam radę wystąpić i było cudownie, ale to było zbyt wiele. Przeziębienie wygrało. Jak sami słyszycie, nawet jeśli bym wystąpiła, to nie byłby dobry koncert. Jest mi bardzo, bardzo, bardzo przykro, że was zawiodłam”- dodaje zmartwiona Adele.

Droga Adele, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Źródło zdjęć: instagram.com/adele

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ