Case na iphone’a i wieczorowy dodatek w jednym!

Wygoda i funkcjonalność czy elegancja i dobry smak? W przypadku obudowy do Twojego iPhone’a nie musisz już wybierać!

Źródło: materiały prasowe

PRODUKTY

Produkty O.JACKY SMART-PHONEBAG łączą w sobie najwyższej jakości wykonanie i najmodniejsze wzornictwo- to wyjątkowe połączenie case’a z elegancką torebką! Każdy case O.JACKY SMART-PHONEBAG składa się z silikonowej obudowy i stylowego łańcuszka, który zmienia go w stylową torebkę, dzięki czemu nie musisz się martwić, że Twój smartfon wypadnie z kieszeni czy z dłoni- będziesz miała go zawsze w zasięgu ręki, bo tuż przy biodrze! To idealna opcja na wieczorne szaleństwa na imprezach- ile razy chciałaś wyjść bez torebki, ale w ostatniej chwili pomyślałaś „co ja zrobię z telefonem”? Z O.JACKY nie będziesz mieć tego problemu nigdy więcej! Twój smartfon będzie nie tylko bezpieczny, ale również będzie stanowić wyjątkowo modny dodatek do stylizacji.

MATERIAŁ

Twój smartfon jest dla Ciebie zapewne bardzo cenny. Dlatego muszą go chronić gadżety najwyższej jakości, takie jak O.JACKY! Wykonane są z silikonu, który doskonale przylega do urządzenia oraz amortyzuje ewentualne upadki. Metalowy łańcuszek jest pewnie przymocowany do etui, dzięki czemu ryzyko zerwania O.JACKY praktycznie nie istnieje.

IDEA

Smartfony są dzisiaj niezbędnym narzędziem większości kobiet. Już nie są urządzeniami służącymi wyłącznie do komunikowania się, ale mają zdecydowanie więcej funkcji: są terminarzem, przeglądarką internetową, narzędziem social media oraz twardym dyskiem z niezliczoną ilością zdjęć, filmów
i muzyki. Nie wyobrażamy sobie życia bez smartfonów, tak samo nie wyobrażamy sobie, by mógł on ulec zniszczeniu. Dlatego każda posiadaczka Iphone’a powinna posiadać również O.JACKY. To nie tylko gwarancja ochrony telefonu, ale również niezwykła wygoda korzystania. Mimo że telefon mamy zawsze pod ręką, nasze dłonie są cały czas wolne.

INSPIRACJA

Dlaczego O.JACKY? Inspiracją do stworzenia tak oryginalnego case’a na telefon był nienaganny, praktyczny, ale zawsze perfekcyjnie elegancki, doprawiony odrobiną ekstrawagancji styl Jackie Kennedy. To ona zapoczątkowała modę na klasyczne, kobiece garnitury i garsonki w intensywnych kolorach, które podkreślały sylwetkę, były kobiece, ale jednocześnie minimalistyczne w formie i bardzo wygodne. Takie właśnie są O.JACKY! Mimo swojej oryginalnej formy i ciekawych kolorów, są na tyle uniwersalne, że będą stanowić idealny dodatek do każdej stylizacji, zarówno casualowej, jak i wieczorowej. 

__________________________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszegosklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ