Buty Lady Gagi za milion złotych

3 pary butów o wartości 1 miliona złotych – właśnie taki prezent dostała piosenkarka Lady Gaga od „najlepszego narzeczonego na świecie”. Partner amerykanki postanowił wylicytować dla niej ulubione „pancerniki” od Alexandra McQueena.

Fot. Instagram

Nie od dziś wiadomo jak Lady Gaga lubi zaskakiwać wyglądem. W 2009 roku podczas kręcenie teledysku do piosenki „Bad romance”, piosenkarka zakochała się w butach pochodzących z kolekcji Alexandra McQueena. Tak zwane „pancerniki” (ang. armadillo) zostały stworzone jedynie na wybieg i nigdy nie weszły do regularnej produkcji.

Narzeczony piosenkarki, Taylor Kinney postanowił skorzystać z okazji i wylicytować 3 pary na aukcji. Po trzęsieniu ziemi w Nepalu buty wystawiono na aukcji charytatywnej na rzecz UNICEF-u. Kochający partner Lady Gagi wydał na nie dokładnie 295 tysięcy dolarów, czyli ponad milion złotych. Piosenkarka na pewno doceni taki prezent i z dumą będzie się prezentować w niecodziennych, 40-centymetrowych szpilkach.

___________________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ