beyonce-tickets.jpg.870x570 q70 crop-smart upscale

Beyonce zostanie burmistrzem Los Angeles?!

Za oceanem już od kilku lat, gwiazdy filmu i muzyki poważnie angażują się w politykę. Jednym z takich przykładów jest Arnold Schwarzenegger, który przez prawie 10 lat pełnił funkcję gubernatora Kalifornii. Niedawne zwycięstwo przedsiębiorcy Donalda Trumpa również pokazało, że nie koniecznie trzeba być „zawodowym” politykiem, aby zdobyć poparcie i władzę. Według polotek, podobną drogę planuje obrać sama Beyonce!

beyonce-tickets.jpg.870x570 q70 crop-smart upscale

Piosenkarka aktywnie uczestniczy w życiu politycznym swojego kraju – manifestuje swoje feministyczne poglądy, działa na rzecz czarnoskórych, a także popiera Partię Demokratyczną, dała się poznać jako przyjaciółka Michelle i Baracka Obamy, a także wspierała Hillary Clinton.

Podobno piosenkarka postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i kandydować na burmistrza Los Angeles w 2018 roku! Źródłem plotek jest MediaTakeOut, który donosi: Rozmawialiśmy z bardzo dobrze poinformowanym źródłem, które twierdzi, że Beyonce zatrudniła już konsultantów politycznych i powzięła pierwsze kroki, by wystartować już w 2018 roku.

 

__________                                                                                                                                            

 

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.  


ZOSTAW ODPOWIEDŹ