Bedoes: „Tymek jest największym tworem hip-hopowym”

Bedoes nie patyczkował się w słowach, w audycji Układ Słoneczny Solara.

music-1920-1080-wallpaper

Ostatnio Gościem Solara był Bedoes. Co zostało szeroko komentowane, Bydgoski reprezentant nie często udziela się w mediach:

„Ja na początku udzielałem wielu wywiadów, ale potem sam się łapałem na tym, że pytania się powtarzają i cały czas mówię to samo (…) Zacząłem odmawiać, bo to były chujowe propozycje – albo ktoś nie był zapoznany z moją osobą, albo chciał zrobić wywiad, bo jestem popularny”. Przyznał raper.

W audycji poruszony został także wątek Sebastiana Fabijańskiego, który ostatnio krytykował cały newschoolowy rap:

„Nie można powiedzieć, że jebać starą szkołę. To tak, jakbym był ojcem i moje dziecko miało iPhone’a, a ja bym mówił mu: jebać tego iPhone’a, co ty robisz człowieku, weź tą Nokię jebaną starą.” Komentował Bedoes. 

Pojawiły się także wątki dotyczące innych, znanych polskich raperów. Bedoes przyznał między innymi, że pokłócił się z Żabsonem. Powód? Nie przypadły mu do gustu jego niektóre zachowania. Mimo wszystko jednak szanuje go – za inteligencje, poczucie smaku, i rozeznanie. Najwięcej kontrowersji jednak wzbudził fragment, który dotyczył Tymka. Raper określił go „tworem hip-hopu. Ja nie mówię tego, bo się czuję zagrożony wyświetleniami, ale on chce być drugim Quebonafide. I to po prostu czuć”.

Jeżeli jesteście ciekawi reszty, znajdziecie ją tutaj:

https://pod.co/uklad-sloneczny-ft-solar/ukad-soneczny-ft-solar-go-bedoes-10-09-2019

ZOSTAW ODPOWIEDŹ