Aparaty idealne dla Vlogera

Aparat do vlogowania to narzędzie, które pozwoli Ci podnieść jakość vlogów pod względem obrazu i dźwięku. Na rynku znajdziesz modele odpowiednie zarówno dla początkujących twórców, jak i dla obeznanych z nagrywaniem vlogerów. Filmy są obecnie atrakcyjne nie tylko na YouTube’ie, ale też w serwisach społecznościowych takich jak Instagram, Facebook i przede wszystkim TikTok, a nawet LinkedIn. Sprawdź, jak wybrać najlepszy aparat do vlogowania.

Aparat do vlogowania Sony dla początkujących

Dopiero zaczynasz przygodę z vlogowaniem, ale chcesz przyciągnąć do siebie odbiorców? Z aparatem Sony ZV-1F stworzysz filmy o doskonałym obrazie i dźwięku. Urządzenie zaprojektowano z myślą o początkujących vlogerach.

Wykonaj ujęcia w rozdzielczości 4K oraz ujęcia w zwolnionym tempie w Full HD. Precyzyjny obiektyw szerokokątny i filtry obrazu zwiększą atrakcyjność Twojego nagrania. Ten aparat Sony do vlogowania pozwoli Ci nagrywać intuicyjnie i szybko dzięki uchylnemu ekranowi dotykowemu.

Możesz używać tego sprzętu do kręcenia różnych typów vlogów. Skorzystaj przy tym z udogodnień takich jak:

  • system AF, który ustawia ostrość na oczy filmowanego obiektu;
  • przełącznik bokeh do rozmywania tła;
  • tryb prezentacji produktu.

Wbudowany mikrofon kierunkowy z osłoną przeciwwiatrową sprawia, że Twój głos na vlogu jest słyszalny bez względu na pogodę.

Aparaty do vlogowania w jakości kinowej

Jeśli tworzysz videobloga, w którym opowiadasz o swoim świecie, możesz śmiało postawić na model Sony ZV-1 II. Te aparaty do vlogowania mają wbudowany zmiennoogniskowy obiektyw 18-50 mm. Dzięki niemu pokażesz widzom całe otoczenie, jak i jeden konkrety obiekt. Oczywiście w doskonałej jakości 4K!

 

Oprócz przełącznika bokeh i trybu prezentacji produktu, Sony ZV-1 II ma też inne technologie. Wykorzystaj system rozpoznawania wielu twarzy oraz funkcję Real-time Eye AF i śledzenie w czasie rzeczywistym, by wykreować prawdziwie kinowe ujęcia. W tworzeniu wesprze Cię lampka sygnalizująca nagrywanie, dzięki której nie musisz sprawdzać, czy materiał się zapisuje.

 

Atrakcyjną oprawę dźwiękową zapewni Ci inteligentny mikrofon z trzema kapsułami. Możesz ustawić go tak, by zbierał głos tylko z przodu, tylko z tyłu lub ze wszystkich stron. Niepożądane dźwięki eliminuje dołączona do urządzenia osłona przeciwwiatrowa.

 

Aparaty do vlogowania Sony ZV-1 II to sprzęt dla doświadczonych twórców, którzy mają już sprecyzowane oczekiwania i wypracowany sposób nagrywania filmów.

Najlepszy aparat do vlogowania profesjonalnego

Sony ZV-E1 to pełnoklatkowy, bezlusterkowy aparat do vlogowania z wymiennymi obiektywami. Dzięki dużemu przetwornikowi obrazu nagrasz kinowe ujęcia w rozdzielczości 4K również w miejscach słabo oświetlonych. Technologia S-CINETONE i specjalny filtr do vlogów filmowych wzmocnią kinowy efekt na nagraniu.

 

Czy wiesz, że aparat do vlogowania Sony ZV-E1 ma wbudowany chip sztucznej inteligencji z zaawansowanym systemem AF? Urządzenie potrafi wykrywać różne obiekty, zwierzęta i ludzkie oczy. Dodatkowo ma funkcje automatycznego kadrowania oraz stabilizacji kadru. Dzięki nim na swoich filmach zawsze będziesz w stałej pozycji na środku kadru!

 

Ten profesjonalny aparat do vlogowania osłabia niepożądane zmiany kąta widzenia, które występują przy regulacji ostrości. Co więcej, możesz wgrać do urządzenia własne tabele LUT, by uzyskać niestandardowy wygląd obrazu. Do tego łatwo połączysz aparat ze smartfonem i prześlesz nagrania bezpośrednio na telefon.

 

Organizujesz live’y dla swoich widzów? Postaw na Sony ZV-E1. Urządzenie umożliwia streaming w jakości 4K bez dodatkowego oprogramowania czy karty przechwytującej. To najmniejszy i najlżejszy aparat w swojej klasie, dzięki czemu doskonale sprawdza się do nagrywania z ręki, gimbala czy drona.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ