Ania Lewandowska z Klarą. Jak wygląda dziewczynka? Tak dużo jeszcze nie pokazała!

Życie Ani i Roberta Lewandowskich śledzi miliony fanów. Para jest aktywna w mediach społecznościowych i często pokazuje nowe zdjęcia czy relacje. Nie brakuje na nich córki Klary. Para pokazuje dziewczynkę od tyłu albo bokiem. Jednak małżeństwo z dnia na dzień posuwa się o krok dalej. Klara Lewandowska jest coraz bardziej widoczna. Zobaczcie!

Ania Lewandowska z Klarą. Jak wygląda córka? Tak dużo jeszcze nie pokazała!

Ania Lewandowska jest w stałym kontakcie z fanami. Gwiazda namawia ich do ćwiczeń, pokazuje, jak trenować, uczy wybierania zdrowych produktów, ale również nie brakuje zdjęć i nagrań z jej prywatnego życia. Widzimy, gdzie gwiazda spędza wakacje, z kim się przyjaźni, a także, jak wygląda jej czas poświęcony rodzinie. Na zdjęciach często możemy zobaczyć córkę Klarę – nic dziwnego, w końcu dziewczynka zmieniła świat Lewandowskich o sto osiemdziesiąt stopni.

Do tej pory para pokazywała tył dziewczynki albo jej profil. Jednak teraz małżeństwo jest coraz bardziej odważne. Czy myślicie, że już niedługo zobaczymy Klarę w całej okazałości. Na razie spójrzcie na to zdjęcie!

https://www.instagram.com/p/BzquVdGoh2U/

Najlepszy motywator

Ania Lewandowska od zawsze dużo ćwiczyła, jej życie przez wiele lat związane było z karate, w którym doszła do bardzo dobrej formy i zdobywała w tej dyscyplinie medale. Gdy zakończyła swoja karierę sportową, to zajęła się zachęcaniem i motywowaniem innych do regularnej aktywności fizycznej. Jednak, wbrew pozorom, jej czasem też nie chce się ćwiczyć. Kto ją wtedy motywuje? Oczywiście Klara!

„Motywator!?

Uwielbiam te chwile, kiedy Klarcia mnie naśladuje podczas treningu.

Przyznajcie się, macie takie osoby wokół siebie, które zmotywują Was w razie kryzysu do treningu?” – pytała Ania Lewandowska na Instagramie.

„Oczywiście, że mamy całą trójkę motywatorów ???❤️”,

„Aniu prawda z tymi zakwasami jak funkcjonuję w ciągu dnia to je czuć ??? ale jak zaczynam ćwiczyć to znikają? ?a co do motywacji to podczas treningu robi to mój kochany psiunio siedzi koło mnie a jak są przerwy i leżę na macie to się tak przytuli że nie mogę oddychać ????” – komentowali internauci.

https://www.instagram.com/p/BzgW_nvIpyx/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ