Ania Lewandowska

Ania Lewandowska pokazała zdjęcie z Klarą! Ale ją całuje!

Ania Lewandowska opublikowała na Instagramie kolejne piękne zdjęcie z małą Klarą. Co prawda na fotografii nie widać całej buzi córeczki, ale i tak fani mogą zobaczyć więcej niż zwykle!

Ania Lewandowska pokazała zdjęcie z Klarą! Ale ją całuje!

Ania Lewandowska co jakiś czas publikuje na Instagramie zdjęcia z małą Klarą. Najczęściej córeczkę widzimy od tyłu. Jednak teraz trenerka pokazała więcej niż zwykle! Zobaczcie fotkę pełną miłości!

https://www.instagram.com/p/BXz5zelFZtr/?hl=pl&taken-by=annalewandowskahpba

Żona Roberta Lewandowskiego nazwała swoją córeczkę małą przyjaciółką. Widzimy, że ich przyjaźń kwitnie!

„True love ❤️

Z moją małą przyjaciółką??? Miłego dnia życzymy kochani ??#bestfriend #family #love #happy #healthymom #hpba #healthyplanbyann #annalewandowska #truelove” – napisała 28-latka na Instagramie.

Urocze zdjęcie oraz szczery wpis bardzo spodobał się wielu internautom.

„Ślicznie razem wyglądacie ???❤️ Życzę wam naprawdę dużo sukcesów w zyciu miłości i szczęścia ? POZDRAWIAM””,

„Piękna mama i córka??””,

„”Aniu, cudownie małe dzieci cudownie pachną Kochaj i być zawsze przy niej❤️” – pisali zachwyceni fani.

Internauci mają wątpliwości

Jednak nie wszystkim podobało się zdjęcie Ani Lewandowskiej z Klarą. Internauci twierdzą, że w taki sposób nie można okazywać czułości córeczce, gdyż można jej przekazać niebezpieczne wirusy.

„Z całym szacunkiem, ale takich małych dzieciaczków nie wolno całować po buzi. Dla nich śmiertelnie groźny może być nawet wirus opryszczki wargowej. Ja wiem, że to objaw czułości, ale skrajnie nieodpowiedzialny”,

„Bez przesady… Raz na jakiś czas nie zaszkodzi, zwłaszcza jak ktoś jest zdrowy”

„Nie wiesz czy jesteś zdrowa, bo wirusy zarażają już w fazie inkubacji, bez objawów u nosiciela. Ale w sumie całuj. Później będzie czas na płacz i refleksję, że mogłam w głowę, w stopy…”,

„Sama nie mogłam się oprzeć moim małym istotom i też całowalam w usta, ale któregoś dnia przypadkiem przeczytałam artykuł ze zdjęciem niemowlaka na oddziale intensywnej terapii, którego mama była nosicielem właśnie wirusa opryszczka jak się okazuje bardzo groźnego dla niemowląt i od tego czasu już tego nie robię. Każdy z nas się uczy, szczególnie kiedy to jest pierwsze dziecko, nie ma co krytykować” – spierali się internauci.

Jakie jest wasze zdanie, czy Ania Lewandowska powinna zrezygnować z takich czułości?

————————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ