Andrzej Młynarczyk wraca do „M jak miłość”

Andrzej Młynarczyk wraca do „M jak miłość”? To zdjęcie wzbudza podejrzenia!

Andrzej Młynarczyk pół roku temu odszedł z obsady „M jak miłość”. Grany przez niego bohater, Tomek Chodakowski, zmarł do długiej walce ze skutkami brutalnego pobicia. Kilka dni temu na Instagramie pojawiło się nagranie oraz zdjęcie Małgorzaty Pieńkowskiej z Andrzejem Młynarczykiem. Aktorzy zdradzili, że znowu razem będą grać! Czy w „M jak miłość” szykują się zmiany? Gwiazda TTBZ myśli o powrocie na plan kultowego serialu?

Andrzej Młynarczyk wraca do „M jak miłość”? To zdjęcie wzbudziło podejrzenia!

Andrzej Młynarczyk pół roku temu pożegnał się z fanami “M jak miłość”. Grany przez niego bohater policjant Tomek Chodakowski  został brutalnie pobity, później zapadł w śpiączkę.Widzowie do ostatniej chwili wierzyli, że bohater przeżyje. Jednak Tomek zmarł. Fani bardzo przeżywali ten tragiczny wątek.

“Kochani! Dziękuje Wszystkim, którzy śledzili losy mojego bohatera, za emocje, wzruszające chwile, za piękne słowa, listy i spotkania. Dzięki wielkie Fanom! – to dzięki Wam ta postać stała się tą właśnie postacią. Dzięki serdeczne ekipie filmowej i tym, którzy są związani z produkcją serialu. Pozdrawiam Wszystkich! Ściskam mocno!!! Andrzej” – napisał aktor na swoim fanpage.

„Wracaj do eMki i nie swiruj! 😊 najlepszy wątek…. Najlepszy aktor!!! A dzisiejszy odcinek….. mega zagrany! Tak realistycznie….. Chwyta za serce!💚”,

„Będzie brakować Ciebie w filmie…. To już nie to samo 😪😭 powodzenia!”,

„Jak bóbr płakałam co oznacza że wyszedłeś w postać tak doskonale ..bedzie mi brakowało napewno tego ideału mężczyzny..ale to twój czas spełniaj się, realizuj, odpoczywaj i mam nadzieję ze zobaczę Cię jeszcze nie raz na ekranie 😉 👏⚘❤” – pisali wtedy zasmuceni fani.

Kilka dni temu w sieci pojawiło się nagranie i zdjęcie Andrzeja Młynarczyka z Małgorzatą Pieńkowską. para zdradziła, że znowu razem będzie grać? Czyżby w “M jak miłość”? Raczej nie…

Dobry, ale trudny krok

“Nie było łatwo podjąć tę decyzję, bo zżyłem się z ekipą. Ale decydując się na ten krok czułem że robię dobrze. Chciałem otworzyć się na nowe wyzwania. Jedną z nich jest właśnie udział w programie TTBZ. Uznałem, że program pozwoli mi poznać własne możliwości. Dotychczas nie miałem możliwości sprawdzenia się na estradzie” – powiedział Andrzej Młynarczyk w rozmowie z “Rewią”.

Oglądacie program “Twoja twarz brzmi znajomo”? Kibicujecie Andrzejowi Młynarczykowi?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Andrzej Młynarczyk Official

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1930 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Ania Lewandowska ćwiczy z córką na siłowni. Zobaczcie, co robią!

Ania Lewandowska jest aktywną młodą mamą.  Z powodzeniem łączy sport z macierzyństwem. Zobaczcie, jak ćwiczyła...