Jak Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński spędzą święta? To będzie wyjątkowy czas!

Alżbeta Lenska 2 tygodnie po operacji: Kiedy będę silna?

Alżbeta Lenska dwa tygodnie temu miała poważną operację mózgu. Okazało się, że gwieździe pękł tętniak i konieczny był natychmiastowy zabieg. Nikt nie wiedział, czy żona Rafała Cieszyńskiego przeżyje. Aktorka pożegnała się z mężem. Na szczęście wszystko dobrze skończyło się. Alżebeta Lenska wraca do zdrowia. Od kilku dni jest w domu. Jak się teraz czuje?

Alżbeta Lenska 2 tygodnie po operacji: Kiedy będę silna

Alżbeta Lenska dochodzi do zdrowia po operacji. Cały czas jest w szoku, wszystko, co wydarzyło się w ciągu ostatnich kilkunastu dni wydaje się jej abstrakcją.

„Mój Antek się mnie dziś zapytał, dlaczego cały czas używam słowa abstrakcja? Nie miałam pojęcia, ale faktycznie często używam ten wyraz… pomimo tego że jestem optymistką, to co się wydarzyło wydaje mi się totalnie kosmiczną abstrakcja?” – pisze aktorka  na Instagramie.

Jednak pozytywnie nastawiona, ale pewne rzeczy ją zastanawiają. Zastanawia się, jak rozwiązać sprawę z włosami. Nie wie, czy obciąć je czy ogolić się na łyso.

„Jestem pozytywna, ale nad niektórymi rzeczami się zastanawiam… kiedy będę silna? Kiedy będę gotować? Kiedy będą ćwiczyć znowu? Kiedy będę jeździć autem? Wiele jest pytań, ale wiecie co? Cudowne jest mieć wspaniałe wsparcie? Rafał kupił wspaniały hamak na nasz balkon żeby się wspaniale odpoczywało, Ja zrobiłam ciasto na pizzę i musiałam odpocząć, ale siostra robi resztę pizzy z mojego przepisu i chyba będzie pyszna❤Dziś myślę co zrobić z fryzurą – ogolić czy obciąć oto jest pytanie?To mój dzisiejszy abstrakcyjny temat – cała reszta nie jest dziś ważna, bo niedziela jest cudowna❤Miłego dnia?

https://www.instagram.com/p/BjkApsWD5z_/?hl=pl&taken-by=betalenska

Dramatyczne chwile

Przypominamy, że Alżbeta Lenska kilkanaście dni temu przeszła skomplikowaną operację mózgu, a stan jej zdrowia był bardzo poważny. Okazało się, że pękł tętniak. To były straszne chwile.

“We wtorek 15 maja, graliśmy razem spektakl „Kontrabanda” w Teatrze Komedia. W przerwie między aktami Beta chwyciła się za głowę i upadła na podłogę. Jak się później dowiedzieliśmy nastąpiło pęknięcie b. dużego tętniaka w mózgu… 1 na 3 osoby nie dojeżdża po czymś takim do szpitala. Potem była bardzo trudna operacja i dziesięć dni najgorszego czasu w naszym życiu…” – pisał Rafał Cieszyński na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BjejKDIlnPK/?hl=pl&taken-by=betalenska

——————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/betalenska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ