Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak zdradza, kto najwięcej schudł w Azja Express! Nie zgadniecie!

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, kto najwięcej schudł podczas „Azja Express”. Nie byli to wcale uczestnicy! Będziecie zaskoczeni!

Agnieszka Woźniak-Starak

Dla kogo to była największa próba wytrzymałości?

Kto najwięcej schudł podczas „Azja Express”? Okazuje się, że najwięcej kilogramów stracili nie uczestnicy, a reporterzy i operatorzy, którzy cały czas towarzyszyli gwiazdom podczas podróży po Azji. Dodatkowo nosili ze sobą ciężki sprzęt. Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z Party.pl zdradza, że panowie za gwiazdami biegali ok. 12 kilometrów dziennie.

„To była też próba wytrzymałości, bo zaczynaliśmy o świcie, a kończyliśmy wieczorem. Tak wyglądał każdy dzień i każdy miał świadomość, że tak będzie wyglądał co najmniej przez miesiąc. Nie było zmiłuj. Myślę, że nikt o tym nie mówił, że ogromną, nieprawdopodobną robotę wykonali nasi operatorzy i reporterzy. Każda z par, która brała udział w wyścigu miała swojego reportera i operatora. Chłopaki biegali średnio po dwanaście kilometrów dziennie” – mówi dziennikarka.

Michał Żurawski również podziwia kamerzystów!

Wielki mam za to szacunek dla kamerzystów, którzy w tym czasie musieli dźwigać bardzo ciężkie kamery” – potwierdzał aktor w jednym z wywiadów. 

Azjatycka metamorfoza

Prezenterka wyznała, że niektórzy panowie pozbyli się brzuszków. Mamy nadzieję, że wyszło im to na zdrowie 🙂

„Niektórzy panowie pojechali z brzuszkami, wrócili bez, w wersji fit do swoich żon. Myślę, że są zachwycone. Śmieję się, że mamy najbardziej wysportowaną ekipę operatorów i reporterów” – mówi Agnieszka Woźniak-Starak.


Źródło zdjęć: www.facebook.com/Azja Express TVN

______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ