Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dziecka! Chłopiec czy dziewczynka?

Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dziecka! Chłopiec czy dziewczynka?

Agnieszka Kaczorowska wraz z mężem Maciejem Pelą spodziewa się pierwszego dziecka. Gwiazda przez dłuższy czas nie zdradzała, jakiej płci jest ich pociecha. Jednak teraz już wszystko wiemy! To chłopiec, a może dziewczynka?

Girl or boy?

Agnieszka Kaczorowska już za kilka miesięcy powita wraz z mężem pierwsze dziecko. Para radosną nowinę ogłosiła pierwszego stycznia. Gwiazda z radością przygotowuje się do macierzyństwa. Fani od dawna pytali, czy małżeństwo spodziewa się chłopca czy dziewczynki. Para opublikowała wymowne zdjęcie.

https://www.instagram.com/p/BvrLS9rn_cM/

Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy. A o co tak naprawdę chodziło parze? O Akademię Przyszłości!

„Chłopiec czy dziewczynka czyli pytanie które zadaliśmy na Instagramie nie dotyczyło naszego dziecka- przyznała Agnieszka Kaczorowska.  Dotyczyło dziecka z Akademii Przyszłości i zgodnie z tym co internauci wybrali, wczoraj siedzieliśmy i liczyliśmy wszystkie komentarze, było więcej komentarzy na chłopca. Dlatego właśnie zakupiliśmy indeks sukcesu dla chłopca z Akademii Przyszłości – mówi małżeństwo w filmiku na Instagramie.

Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dziecka! Chłopiec czy dziewczynka?

Jednak para wyznała niedawno w „Dzień dobry TVN”, że spodziewa się… Uwaga, uwaga! Dziewczynki! Gratulacje!

„Małe pelątko to dziewczynka, spodziewamy się dziewczynki. Chyba, że nam wywinie jakiś numer przy porodzie… ale spodziewamy się dziewczynki i już teraz możemy o tym oficjalnie mówić, ponieważ mieliśmy nadzieję, że całą tą akcją będziemy mogli nagłośnić Akademię Przyszłości i zachęcić tych których siedzą przed telewizorami czy przed telefonem, że mogą pomóc”- mówiła aktorka.

————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: By Serecki – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=50589998

ZOSTAW ODPOWIEDŹ