Co łączyło Agnieszkę Kaczorowską z Kubą Wojewódzkim? Jest komentarz tancerki!

Agnieszka Kaczorowska szykuje się do macierzyństwa? „Od zawsze powtarzam…”

Agnieszka Kaczorowska od września jest szczęśliwą żoną tancerza Macieja Peli. Gwiazda nadal jest bardzo aktywna zawodowo, ale okazuje się, że myśli również o powiększeniu rodziny. Kiedy aktorka chciałaby zostać mamą? 

Agnieszka Kaczorowska już szykuje się do macierzyństwa? „Od zawsze powtarzam…”

Gwiazda cieszy się, że ułożyła sobie życie. Mimo, że nie zawsze wszystko idzie bezproblemowo, to jest szczęśliwa. 

“Jestem przeszczęśliwą kobietą. Mimo, że dostaję dużo wyzwań, bo takie jest nasze życie. To nie jest tak,  że wszystko jest zawsze pięknie i kolorowo. Ale jest wspaniale” – mówiła aktorka w rozmowie z “Party”.

Opublikowany przez Agnieszka Kaczorowska-Pela Poniedziałek, 10 września 2018

Internauci zastanawiają się, czy para myśli o powiększeniu rodziny. Gwiazda jest na “tak”, ale na razie nie spieszy jej się do macierzyństwa.

“Nie mówię nie, od zawsze powtarzam, że dla mnie rodzina jest najważniejsza. I chcę w przyszłości założyć swoją. Na razie dajemy luz temu wszystkiemu. Będzie, co ma być i wtedy kiedy ma być” – wyznała szczerze Agnieszka Kaczorowska.

Jednak teraz też czuje, że jest mamą! Dla kogo?

“Na razie mam gromadkę w mojej szkole tańca. Jest ich bardzo dużo, więc na razie na każdych zajęciach jestem mamą tych kilku lub kilkunastu” – mówiła aktorka.

Taka miłość się nie zdarza?

Agnieszka Kaczorowska spotykała się z tancerzem Maciejem Pelą od końca 2017 roku. W kwietniu 2018 roku miała już na pierścionek zaręczynowy na palcu. Jak poznała ukochanego?

Okazuje się, że pierwszy raz spotkali się na rozmowie kwalifikacyjnej – mężczyzna chciał zostać instruktorem w jej szkole tańca. Maciej zdobył ją profesjonalnym podejściem do pracy, pasją, a także wyglądem.

„Poznaliśmy się przy okazji rozmowy o pracę do mojej szkoły tańca. Maciej uczy hip-hopu, a ja szukałam instruktora. Tak się poznaliśmy. Potem chwilę potrwało, zanim wszystko się rozwinęło, ale było z górki. Maciek zdobył mnie swoim profesjonalizmem, pasją, ale też tym jak wygląda… nie da się ukryć” – mówiła Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z „Dzień Dobry TVN”.

———————————————————————————

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2186 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Joanna Koroniewska o wakacjach nad polskim morze: Tutaj prawie czuję się jak celebrytka
Maciej Dowbor zmienił się nie do poznania. Joanna Koroniewska pokazała jego zdjęcie

Joanna Koroniewska pokazała nietypowe zdjęcia ze swoim mężem. Na fotografiach gwiazda jest piękna i młoda,...