Jako para nie dowiedzieliśmy się o sobie nic nowego. Raczej potwierdziliśmy to, co już o sobie wiedzieliśmy: że możemy na siebie liczyć, że jeśli jest przeszkoda do pokonania, to potrafimy się wzajemnie mobilizować. Choć Małgosia lubi sobie czasem pogadać, to nie rezygnuje tak łatwo. Kiedyś śmiałem się z niej podczas gry ze Stasiem i Tadziem w piłkę ręczną w basenie. Jednego z nich prawie utopiła, żeby strzelić bramkę (śmiech). Wtedy powiedziałem: „Małgosia, faktycznie dążysz do celu i masz w sobie coś, co nie pozwala ci przegrywać”. I tak było w „Iron Majdan”.

Doda o Emilu Stępniu. Za co podziwia swojego męża?

Doda w weekend zaskoczyła swoich fanów! Artystka ogłosiła, że wzięła ślub kościelny z Emilem Stępniem. Jeszcze do niedawna utrzymywała, że mężczyzna jedynie jest jej przyjacielem. Jednak dużo zmieniło się. Za co podziwia swojego ukochanego?

Doda o Emilu Stępniu. Za co podziwia swojego męża?

Doda 14 kwietnia 2018 roku wzięła ślub z Emilem Stępniem w Hiszpanii. To duże zaskoczenie dla fanów. Gwiazda przez cały czas utrzymywała, że jest singielką, a o ukochanym mówiła jedynie jak o przyjacielu i partnerze biznesowym. Emil Stępień jest producentem filmowym. Mężczyzna pracował m.in. nad ostatnią częścią “Pitbulla”. Doda nagrała piosenkę do produkcji “Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, a niedawno zagrała również w kolejnej części – “Pitbull. Ostatni pies”.

“Emil Stępień, mój partner biznesowy i przyjaciel, na początku zaciągał mnie raz na jakiś czas do kościoła. Teraz to nasz niedzielny rytuał” – mówiła w rozmowie z “VIVĄ”.

W dniu 14.04.2018 roku w Hiszpanii, moim drugim domu miał miejsce mój pierwszy kościelny ślub. Wyszłam za mąż za…

Opublikowany przez Doda 14 kwietnia 2018

Prawdziwy przyjaciel

Piosenkarka ceni ukochanego za to, że jest odważną i konsekwentną osobą. Jest jej prawdziwym przyjacielem, na którego zawsze może liczyć w trudnych sytuacjach.

“On jest bardzo odważną, konsekwentną osobą, podziwiam go, że udało mu się zdobyć do reżyserii Władysława Pasikowskiego, a do głównej roli Marcina Dorocińskiego. (…) Ja go bardzo szanuję przede wszystkim dlatego, że on nic ode mnie nie chce. Przyjaźnie mogą przetrwać lata. Przyjaciół mam po 10, 15, 20 lat. Wszystkie moje narzeczeństwa, małżeństwa już nawet nie wiem, jak wyglądały, zastąpiły mnie inne osoby” – wyznała artystka w programie “Gwiazdy Cejrowskiego”.

Jakie życzenia złożyła mu w dniu 41 urodzin?

“2 lata 😉 mało , nie mało …ale dokładnie tyle lat , płynąc na metaforycznej łódce ,przez wzburzone wody życia ,mam przy sobie przyjaciela ,który bezinteresownie zawsze mnie wspiera,który daje uśmiech i sile do działania. Przyjaciela ,który sprawdził sie w najgorszych sytuacjach stojąc ze mną ramie w ramie,a to w show-biznesie jest nierealne .Sama tego doświadczyłam przez 20 lat pracy . Swietny profesjonalista i niezwykle pracowity człowiek. Wiele sie od niego w naszej pracy ucze i z podziwem patrzę jak tylko dzięki swojej wiedzy,pasji i ambicji zbudował wartość firmy ,na które wyprodukowane przez nią filmy przychodzą miliony Polaków u nas w kraju i za granicą.Kreowanie z nim nowych projektów filmowych to nie praca ,tylko super przygoda ! Mam nadzieje ,ze może powiedzieć to samo o mnie ,a jak nie 😈to tego mu właśnie życzę na 41 urodziny bo prawdziwa przyjaźń to skarb ! No i pięknej ,dobrej żony!Jak będzie dobrze gotować to melduje się już na obiady niedzielne ;)sto lat Emil” – napisała Doda na Instagramie.

Opublikowany przez Doda 15 kwietnia 2018

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1930 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Ania Lewandowska ćwiczy z córką na siłowni. Zobaczcie, co robią!

Ania Lewandowska jest aktywną młodą mamą.  Z powodzeniem łączy sport z macierzyństwem. Zobaczcie, jak ćwiczyła...