Agata Młynarska jeździ pociągiem w maseczce

Agata Młynarska (53 l.) zrobiła sobie zdjęcie w pociągu i opublikowała je w mediach społecznościowych. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie maseczka chirurgiczna na jej twarzy.

Dziennikarka wybrała się do Krakowa na nagranie programu Ewy Drzyzgi “36,6”. Od pewnego czasu jest bowiem ekspertką od chorób jelit, zmagając się z chorobą Leśniowskiego-Crohna.

Schorzenie to objawia się silnymi bólami brzucha i uporczywymi biegunkami, może również prowadzić do powikłań w postaci ropni i przetok w obrębie jelit, krwotoków z przewodu pokarmowego oraz zapalenia otrzewnej.

“Bardzo często się zdarza, że przez długie dni nie jesteśmy w stanie w ogóle wstać z łóżka. Naszym jedynym celem jest dojście do toalety, a potem powrót do łóżka, więc całe życie ktoś musi ci pomóc zorganizować. Bywa, że to też kosztuje i to nie mało” – mówiła Agata Młynarska w wywiadzie dla agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Zdjęciem z pociągu zaskoczyła jednak internautów – na twarzy miała bowiem maseczkę. W swoim wpisie wytłumaczyła, że ma ona chronić ją przed bakteriami, które mogłyby ją zaatakować w pociągu.

“Do Krakowa na spotkanie ze smogiem i nagranie w programie Ewy Drzyzgi na temat chorób jelit. W dużych skupiskach ludzi warto być w maseczce, żeby uniknąć zarażenia infekcjami. Polecam Wam bardzo! A jak u Was z powietrzem?” – napisała.

fot. instagram.com/agata_mlynarska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

844 More posts in Kobieta category
Recommended for you
Poruszające wyznanie Anny Lewandowskiej: „Lekarze mówili, że plany posiadania malucha musimy odłożyć”
Poruszające wyznanie Anny Lewandowskiej: „Lekarze mówili, że plany posiadania malucha musimy odłożyć”

Anna i Robert Lewandowscy są szczęśliwymi rodzicami dwuletniej Klary. Jednak okazuje się, że trenerka kilka...