Adele już nigdy nie zagra więcej koncertów

Adele już nigdy nie zagra więcej koncertów? Zaskakujące wyznanie gwiazdy!

Adele kończy trasę koncertową promującą jej album „25”. Wiele wskazuje na to, że to jej ostatnie występy na żywo! Gwiazda zasugerowała na Instagramie, że koncertowanie niezbyt jej odpowiada, a zdecydowała się na ten krok tylko ze względu na fanów. Czy to jej ostatnie tournée w życiu?

Adele już nigdy nie zagra więcej koncertów? Zaskakujące wyznanie gwiazdy!

Adele obecnie koncertuje w ramach trasy, która promuje jej ostatni album “25”. Zbliża się już koniec tournée. Ostatnie występy odbędą się w Londynie. Piosenkarka zasugerowała na Instagramie, że może to być jej ostatnia trasa koncertowa w życiu. Gwiazda pisze, że jest domatorką i koncertowanie niezbyt jej odpowiada. Jest to dla niej męczące, ale zdecydowała się na ten krok tylko ze względu na fanów. Dziękuje za obecność na koncertach oraz liczne dowody sympatii. Zapamięta je do końca życia.

💌😢😭✒❤Photo by Traci @tracii_m Translation by @wannabeadkins Adele @Adele's letter from her your book! "So this is it after 15 months on the road and 18 months of 25 we are at the end. We have taken this tour across uk+ Ireland, throughout Europe, all over America and I finally got to go to Australia and New Zealand too. Touring is a peculiar thing, it doesn't suit me particularly well. I'm a real homebody and I get so much joy in the small things. Plus I'm dramatic and have a terrible history of touring. Until now that is! I've done 119 shows and these last 4 will take me up to 123, it has been hard out an absolute thrill and pleasure to have done. I only ever did this tour for you and to hopefully have an impact on you the way that some of my favourite artist have had on me live. And I wanted my final shows to be in London because I don't know if I'll ever tour again and so I want my last time to be at home. Thank you for coming, for all of your ridiculous love and kindness. I will remember all of this for the rest of my life. Love you. Goodnight for now" ❤️Adele #Adele #Adelettes #AdeleLive2017

A post shared by Adelettes©® (@adelettes) on

Po 15 miesiącach bycia w trasie i 18 miesiącach od wydania “25” zbliżamy się do końca. Przejechaliśmy przez Wielką Brytanię i Irlandię, Europę, całą Amerykę, w końcu udało nam się dotrzeć do Australii i Nowej Zelandii. Koncertowanie jest specyficzną czynnością, która nie bardzo mi odpowiada. Tak naprawdę, to domatorką i cieszę się z małych rzeczy. Dodatkowo dramatyzuję i mam straszne doświadczenia z trasy. Do tej pory tak jest! Dałam 119 występów, a razem z tymi czterema, będzie ich 123. Było ciężko, ale dało mi to dreszczyk emocji i wielką przyjemność. Zdecydowałam się na trasę jedynie ze względu na Was i mam nadzieję, że wywrę na Was taki wpływ, jaki wywarli na mnie moi ulubieni artyści podczas koncertów. Chciałam, by ostatnie występy odbyły się w Londynie, ponieważ nie wiem, czy będę jeszcze kiedykolwiek koncertować, dlatego też chciałam skończyć w domu. Dziękuję wszystkim za przybycie, za Waszą niesamowitą miłość i sympatię. Będę pamiętała o tym wszystkim do końca mojego życia! Kocham Was! Dobranoc. Adele” – napisała ręcznie piosenkarka.

Czy to już koniec występów Adele na żywo? Mamy nadzieję, że jeszcze w przyszłości usłyszymy gwiazdę!

—————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/adelettes/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...