Adele już nigdy nie zagra więcej koncertów

Adele już nigdy nie zagra więcej koncertów? Zaskakujące wyznanie gwiazdy!

Adele kończy trasę koncertową promującą jej album „25”. Wiele wskazuje na to, że to jej ostatnie występy na żywo! Gwiazda zasugerowała na Instagramie, że koncertowanie niezbyt jej odpowiada, a zdecydowała się na ten krok tylko ze względu na fanów. Czy to jej ostatnie tournée w życiu?

Adele już nigdy nie zagra więcej koncertów? Zaskakujące wyznanie gwiazdy!

Adele obecnie koncertuje w ramach trasy, która promuje jej ostatni album „25”. Zbliża się już koniec tournée. Ostatnie występy odbędą się w Londynie. Piosenkarka zasugerowała na Instagramie, że może to być jej ostatnia trasa koncertowa w życiu. Gwiazda pisze, że jest domatorką i koncertowanie niezbyt jej odpowiada. Jest to dla niej męczące, ale zdecydowała się na ten krok tylko ze względu na fanów. Dziękuje za obecność na koncertach oraz liczne dowody sympatii. Zapamięta je do końca życia.

https://www.instagram.com/p/BV41D0HFHAz/

Po 15 miesiącach bycia w trasie i 18 miesiącach od wydania „25” zbliżamy się do końca. Przejechaliśmy przez Wielką Brytanię i Irlandię, Europę, całą Amerykę, w końcu udało nam się dotrzeć do Australii i Nowej Zelandii. Koncertowanie jest specyficzną czynnością, która nie bardzo mi odpowiada. Tak naprawdę, to domatorką i cieszę się z małych rzeczy. Dodatkowo dramatyzuję i mam straszne doświadczenia z trasy. Do tej pory tak jest! Dałam 119 występów, a razem z tymi czterema, będzie ich 123. Było ciężko, ale dało mi to dreszczyk emocji i wielką przyjemność. Zdecydowałam się na trasę jedynie ze względu na Was i mam nadzieję, że wywrę na Was taki wpływ, jaki wywarli na mnie moi ulubieni artyści podczas koncertów. Chciałam, by ostatnie występy odbyły się w Londynie, ponieważ nie wiem, czy będę jeszcze kiedykolwiek koncertować, dlatego też chciałam skończyć w domu. Dziękuję wszystkim za przybycie, za Waszą niesamowitą miłość i sympatię. Będę pamiętała o tym wszystkim do końca mojego życia! Kocham Was! Dobranoc. Adele” – napisała ręcznie piosenkarka.

Czy to już koniec występów Adele na żywo? Mamy nadzieję, że jeszcze w przyszłości usłyszymy gwiazdę!

https://www.instagram.com/p/BV5V9otluAf/?taken-by=adelettes

—————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/adelettes/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ