O kreacji Agaty Dudy mówi cały świat

O kreacji Agaty Dudy mówi cały świat! Dlaczego pierwsza dama ją wybrała? To kobieca historia!

Agata Duda na przyjęcie w Łazienkach Królewskich wybrała czerwoną kreację z koronki projektu Eli Piorun. O tej sukience mówi teraz cały świat! Niektórzy są zdania, że prezydentowa tą stylizacją przyćmiła suknię księżnej Kate, którą zaprojektowała Gosia Baczyńska.

O tej kreacji Agaty Dudy mówi cały świat! Dlaczego pierwsza dama ją wybrała?

Agata Duda na przyjęcie zorganizowane w Łazienkach Królewskich wybrała koronkową sukienkę w intensywnie czerwonym kolorze z pracowni Eli Piorun. Projektantka jest zachwycona, że pierwsza dama założyła jej sukienkę. Okazuje się, że żona prezydenta od razu zwróciła uwagę na koronkową tkaninę. Bardzo jej się spodobała, więc zapragnęła ją mieć (znacie to uczucie? ;-)). Nikt się nie spodziewał, że założy ją akurat na tę okazję.

„To była duża niespodzianka. Nie spodziewałam się, że pani prezydentowa Agata Duda założy sukienkę z pracowni Ela Piorun. To było niesamowite uczucie, wielkie szczęście. Niespodzianka, ponieważ my sami nie do końca wiemy, na jaką okazję zakupiona suknia zostanie założona. Podczas oglądania nowych projektów pani prezydentowa zauważyła tę tkaninę – czerwoną koronkę. Tak bardzo jej się spodobała, że stwierdziła, że chciałaby mieć suknię z tej koronki. Uroczo, że są takie głosy, że prezydentowa z Polski przyćmiła Kate. Natomiast ja uważam, że Kate również wyglądała bardzo ładnie. Bardzo dostojnie” – mówiła Ela Piorun w rozmowie z portalem Party.pl.

Księżna Kate Middleton na wczorajszym #Gardenparty pojawiła się w kreacji Gosia Baczyńska,była to Biała suknia z…

Opublikowany przez Agata Duda Fashion na 18 lipca 2017

Jak ją zdobyć?

Wielu kobietom czerwona sukienka Agaty Dudy bardzo przypadła do gustu. Też chcecie taką mieć?

„Dzisiaj od rana mamy mnóstwo zapytań, mnóstwo wiadomości na naszym fanpage, gdzie kobiety z całej Polski pytają się nas o tę wspaniałą czerwoną sukienkę – czy jest dostępna, kiedy mogą ją kupić, w jaki sposób. Odpisujemy, że zapraszamy do butików, do zakupów na naszej stronie internetowej” – mówiła projektantka.

Jednak nie wszystkim koronkowa kreacja się spodobała… Stylistka Dorota Wróblewska uważa, że kolor jest zbyt intensywny, co w połączeniu z koronką wygląda prowincjonalnie.

„Czerwień czerwieni nie równa. Czerwony kolor jest bardzo wymagający. Koronkowa sukienka Pani Agaty Dudy sprawia wrażenie weselnej. Zdaję sobie sprawę, że wiele kobiet będzie zachwycone kreacją, ale moim zdaniem nie ma tego, co kreacja projektu Gosi Baczyńskiej dla Księżnej Kate. Brakuje szyku, wytworności i niewymuszonej elegancji. Jaskrawa czerwień to kolor pożądania. Jedna z najintensywniejszych barw budzi silne emocje i działa na odbiorców jak magnes. Jednak w tym przypadku jest zbyt intensywnie i prowincjonalnie. Koronka w zestawieniu z takim kolorem krzyczy” – czytamy na fanpage Doroty Wróblewskiej.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Agata Duda Fashion

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

248 More posts in Moda category
Recommended for you
Jak wybrać idealny kostium kąpielowy?

Wakacje w pełni, a Ty jeszcze nie kupiłaś nowego kostiumu? Bonprix.pl radzi, jaki fason i...