5 sposobów, jak zaprosić faceta na randkę

Chociaż nasze babcie zapewne byłyby zgorszone, coraz częściej zdarza się, że to kobiety zapraszają mężczyzn na randki. Niektórzy z nich już dawno odrzucili na bok tradycję i oczekują od nas jakiegoś wysiłku, aby zainicjować spotkanie. Inni są zbyt nieśmiali i możesz zwyczajnie nie doczekać się żadnej propozycji. Jeśli masz pewność, że mu się podobasz albo chcesz się o tym przekonać, wykorzystaj jeden z poniższych sposobów. Zaaranżujesz okazję do miłych chwil spędzonych we dwoje i z pewnością nie narazisz się na śmieszność w razie pomyłki co do oceny sytuacji.

Źródło: pixabay.comPomoc, a potem wspólny obiad/kolacja

Mężczyźni lubią pomagać kobietom. Czują się wtedy potrzebni i docenieni. Kobiety, które same sobie ze wszystkim radzą, sprawiają, że jest na odwrót. Dlatego, jeśli wpadł Ci w oko jakiś facet i masz z nim dobry kontakt, nie będzie nic niewłaściwego w tym, gdy poprosisz go o pomoc w naprawie domowego urządzenia czy jego obsłudze. Pamiętaj jednak, żeby Twój pomysł nie przeczył zdrowemu rozsądkowi. Potem w rewanżu zaproponuj mu obiad albo kolację.

Wyjście na spacer ze zwierzakami

Kiedy w oko wpadnie nam fajny facet, zazwyczaj robimy dokładny research dotyczący jego osoby. Jeżeli okaże się, że oboje posiadacie psy, to wręcz idealna sytuacja. Wyjdź z inicjatywą wspólnego spaceru. I nie zapomnij pochwalić jego czworonoga.

Wspólna nauka

Obiekt Twoich westchnień studiuje razem z Tobą? W przypadku, gdy jest świetnym studentem, poproś go o pomoc w nauce lub spytaj, czy nie udzieli Ci korepetycji. Zawsze też możesz zaproponować wspólną naukę, kiedy nadarzy się okazja do rozmowy, tłumacząc to tym, że jest efektywniejsza. Drugie rozwiązanie zastosuj, jeśli należy on do bliższego kręgu Twoich znajomych. Wtedy w propozycji nie będzie nic nienaturalnego.

Zaproszenie go w charakterze osoby towarzyszącej

Jeżeli wiesz, czym się interesuje, pomyśl o kupnie biletów na koncert, do kina czy teatru – w zależności od tego, co lubi. A może oboje jesteście fanami piłki nożnej? Możesz mu powiedzieć, że Twojej osobie towarzyszącej nagle coś wypadło i będzie Ci miło, jeśli ją/jego zastąpi. Kolejną opcją jest zaproszenie go w charakterze partnera na wesele.

Wspólne hobby

Jeżeli macie wspólne hobby, lubicie spędzać czas w podobny sposób, zasugeruj wypad we dwoje. Może to być jazda na rolkach, łyżwach, wyjście na siłownię albo jakąś wystawę. Wszystko zależy od Twojej pomysłowości. Jeżeli mu się podobasz, na pewno nie odmówi.

 

________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.    


1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ