4DCenter liderem kompleksowych i innowacyjnych badań diagnostycznych

Za nami finałowa Gala Konkursu XXIII Businesswomen Awards, na której ogłoszono laureatów tegorocznej edycji. Wśród wyróżnionych firm znalazło się warszawskie centrum diagnostyczne 4DCenter, a jego przedstawiciele mogą pochwalić się mianem lidera kompleksowych i innowacyjnych badań diagnostycznych.

Konkurs Polish Businesswomen Awards, organizowany przez magazyn Businesswoman&Life, ma na celu uhonorowanie firm oraz przedsiębiorców z różnych branż za ich wybitne osiągnięcia i pionierskie podejście do biznesu. Wydarzenie to nie tylko docenia i nagradza liderów rynku, ale także pozwala wyróżnić im się na tle konkurencji. To zarówno wyraz uznania, jak i szansa na dalszy rozwój.

Zdobycie tej prestiżowej nagrody jest świadectwem naszego zaangażowania, innowacyjności i chęci nieustannego rozwoju. – komentuje Anastasiia Danhulzhi, dyrektor ds. rozwoju biznesu w 4DCenter –  To wyróżnienie jest efektem pracy całego zespołu i potwierdza, że nasze podejście do diagnostyki przynosi wymierne korzyści zarówno dla pacjentów, jak i całej branży.

Centrum diagnostyczne 4DCenter jest pionierem w dziedzinie diagnostyki zdrowotnej, oferującym nowoczesne i precyzyjne metody badania organizmu. Znajdujące się w ofercie firmy kompleksowe przeglądy zdrowia pozwalają na zbadanie całego ciała w jeden dzień.

– W 4DCenter łączymy nowoczesne technologie z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Nasze precyzyjne metody diagnostyczne pozwalają na wczesne wykrycie chorób, dając pacjentom przewagę w walce z potencjalnymi zagrożeniami zdrowotnymi. – dodaje Anastasiia Danhulzhi

Zwycięstwo w konkursie jest w tym wypadku szczególnie imponującym osiągnięciem, gdyż 4DCenter wciąż pozostaje nowym punktem na mapie Warszawy. Zostało ono bowiem otwarte jeszcze w tym roku, co pozwala sądzić, że kolejne nagrody są tylko kwestią czasu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ