Jak Ania Lewandowska zareaguje, gdy Robert zje kebab? Tego się nie spodziewacie!

Ania i Robert Lewandowscy przeprowadzą się do Hiszpanii? Kto ich do tego namawia?

Ania i Robert Lewandowscy na razie mieszkają w Niemczech, gdyż piłkarz gra w niemieckim klubem Bayern Monachium. Kontrakt sportowca kończy się w 2021 roku. Jego manager będzie namawiał kapitana polskiej reprezentacji, aby sportowiec związał się ligą hiszpańską. Czy Ania i Robert Lewandowscy przeprowadzą się do Hiszpanii?

Ania i Robert Lewandowscy przeprowadzą się do Hiszpanii? Kto ich do tego namawia?

 Anna i Robert Lewandowscy od kilku lat mieszkają w Niemczech, ponieważ piłkarz obecnie gra w niemieckim klubie Bayern Monachium. Sportowiec związany jest z monachijskim klubem do 2021 roku. Wtedy jego kontrakt wygasa. Jak potoczą się dalsze losy kapitana polskie reprezentacji?

Najfajniejsze miejsce dla piłkarza

Cezary Kucharski, manager sportowca, przyznał, że będzie namawiał „Lewego”, aby związał się z ligą hiszpańską. Dlaczego?  

„To fajny kraj, najfajniejsze miejsce dla piłkarza. Bo piłkarz, który gra w Hiszpanii jest gwiazdą, ma fajne życie, jest doceniony, a ludzie są dla niego mili. Każdego piłkarza bym namawiał. Każdy, z którym współpracuje wie, że bardzo lubię Hiszpanię. Dobry poziom piłkarski tam jest – przekonywał Cezary Kucharski w serwisie X-news.

Pora na Lewandowskiego?

Manager zawodnika transferował do Hiszpanii już dwóch polskich piłkarzy: Kamila Kosowskiego oraz Grzegorza Krychowiaka. Kucharski sam kiedyś grał w słonecznej Hiszpanii i bardzo chwali sobie ten kraj.

„Do Hiszpanii dwóch piłkarzy transferowałem. To był Kamil Kosowski do Cádiz i Grzegorz Krychowiak do Sevilli. Szczególnie Grzegorz Krychowiak jest bardzo szczęśliwy, że tam trafił. Ja sam tam kiedyś grałem, więc znam ten kraj. Uważam, że to fajny kraj dla piłkarza” – mówił Cezary Kucharski.

Czy Robert Lewandowski wraz z żoną Anią i ich pociechą (przypominamy, że trenerka rodzi już w tym miesiącu!) przeniosą się do Hiszpanii? Tego dowiemy się za kilka lat, a na razie życzymy piłkarzowi jak najlepszych meczów w Bayern Monachium oraz bardzo wielu goli dla polskiej reprezentacji!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/_rl9/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1115 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
co żona Kamila Stocha pokazuje na Instagramie!
Tego nie zobaczysz w telewizji. Zobacz, co żona Kamila Stocha pokazuje na Instagramie!

Kamil Stoch w Pjongczang mógł liczyć na wsparcie swojej żony Ewy. Menadżerka sportowca oraz fotografka...