Zapowiedzi kinowe 2015

Zbliżający się nowy rok to również otwarcie nowego sezonu kinowego. Czekają na nas zupełnie  świeże produkcje, jak i długo wyczekiwane kolejne części hitów ostatnich lat. Przyjrzyjmy się najbardziej interesującym zapowiedziom na rok 2015!

www.telegraph.co.uk 

The Wedding Ringer – reż. Jeremy Garlick, premiera 16 stycznia. Komedia opowiada o losach sympatycznego, ale nieco upośledzonego społecznie przyszłego pana młodego. Ten w akcie rozpaczy wynajmuje profesjonalnego świadka weselnego, który ma mu pomóc zaimponować swoim przyszłym teściom. W rolach głównych Kevin Hart i Josh Gad.

 

Vice – reż. Brian A. Miller, premiera 16 stycznia. Thriller science-fiction opowiadający historię androida (Ambyr Childers), który zyskawszy samoświadomość ucieka z tzw. Vice – stworzonego przez Juliana Michaelsa (Bruce Willis) specjalnego obozu, w którym ludzie mogą spełniać swoje wszystkie zachcianki i fantazje, przy użyciu wyglądających, zachowujących się i czujących jak ludzie robotów.

 

Ex Machina – reż. Alec Garland, premiera 13 marca. Thriller science-fiction. Młody naukowiec zostaje wciągnięty do przełomowego eksperymentu, którego celem jest udoskonalenie ludzkich cech u androida płci żeńskiej (Alicia Vikander).

 

Bezwstydny Mortdecai – reż. David Koepp, premiera 23 stycznia. Komedia kryminalna w gwiazdorskiej obsadzie. Tym razem Johnny Depp wcieli się w postać brytyjskiego arystokraty, wielbiciela dzieł sztuki i pięknych kobiet, który za wszelką cenę pragnie zdobyć pewien wyjątkowy obraz Francesco Goi, mający zawierać wskazówki na temat cennego skarbu. U boku Deppa wystąpi Gwyneth Partlow, a w rolę depczącego zuchwałemu złodziejowi po piętach inspektora wcieli się Ewan McGregor.

 

Song One – reż. Kate Barker-Froyland, premiera 23 stycznia. Dramat opowiadający historię Franny (Anne Hathaway), która po wypadku brata zaczyna czytać jego osobisty pamiętnik, aby dowiedzieć się, jak zmieniło się jego życie podczas jej nieobecności. Pamiętnik staje się rodzajem mapy, zgodnie z którą podąża Franny, odkrywając ulubione miejsca brata i spotykając jego muzycznych idoli.

 

Strange Magic – reż. Gary Rydstrom, premiera 23 stycznia. Pełen uroku film animowany o dwóch światach – magicznym i tajemniczym, które pewnego dnia dowiadują się o swoim istnieniu, co prowadzi do wielu konfliktów i wątpliwości. Według twórców, inspiracją dla opowieści był „Sen Nocy Letniej” Szekspira.

 

The Boy Next Door – reż. Rob Cohen, premiera 23 stycznia. Thriller psychologiczny z Jennifer Lopez w roli głównej, opowiadający historię rozwiedzionej kobiety, która zakochuje się w młodszym od siebie chłopaku z sąsiedztwa i odkrywa jego mroczny sekret.

 

Lazarus – reż. David Gelb, premiera 30 stycznia. Horror. Studentom medycyny udaje się przywrócić do życia swojego zmarłego podczas badań kolegę. To jednak oznacza pogwałcenie praw rządzących życiem i śmiercią, i będzie miało swoje straszne konsekwencje.

 

Max – reż. Boaz Yakin, premiera 30 stycznia. Film familijny, opowiada historię psa, który pomagał żołnierzom podczas ich misji w Afganistanie. Kiedy wraca do Stanów Zjednoczonych, zostaje zaadoptowany przez rodzinę jednego z nich.

 

Pięćdziesiąt Twarzy Greya – reż. Sam Taylor-Johnson, premiera 13 lutego. Zrealizowany na podstawie głośnej książki E.L. James, erotyczny melodramat o więzi, jaka zaczyna łączyć studentkę literatury (Dakota Johnson) i pewnego przystojnego miliardera o imieniu Christian Grey.

 

The Duff – reż. Ari Sandel, premiera 13 lutego. Komedia z Mae Whitman w roli głównej. Uczennica ostatniej klasy liceum pewnego dnia odkrywa, że przez innych została nazwana DUFF – „Designated Ugly Fat Friend” („Wyznaczona na brzydką grubą przyjaciółkę”) – dla swojej dużo ładniejszej koleżanki.

 

McFarland – reż. Niki Caro, premiera 20 lutego. Dramat. Tym razem Kevin Costner wystąpi w roli trenera lekkoatletyki z małego miasteczka, który zrobi wszystko, aby przygotować swoich podopiecznych do ogólnokrajowych zawodów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ