WoshWosh – pierwsza pralnia obuwia!

Na pewno macie w domu ukochaną parę butów, noszoną od lat, mocno zniszczoną, ale w waszym odczuciu najpiękniejszą. Niestety przychodzi taki moment, że trzeba ją wyrzucić, gdyż nie nadaje się do tego, aby pokazywać się w niej na ulicy. Na szczęście niedawno powstała firma WoshWosh, która jako pierwsza w Polsce oferuje profesjonalne usługi czyszczenia i renowacji butów.

Źródło: InstagramWoshWosh została założona przez Martynę – młodą kreatywną dziewczyną, która (uwaga!) zrezygnowała z posady menadżera agencji reklamowej, która jest największa w Polsce, aby przywracać dawną świeżość zniszczonym butom. Martynie pomaga siostra. Dziewczyny mają swoją siedzibę na warszawskim Gocławiu, ale jeśli dojazd komuś nie odpowiada, istnieje również opcja wysyłki butów pocztą. Oprócz gruntownego czyszczenia i renowacji można zażyczyć sobie także usługę custom, polegającą na delikatnych przeróbkach projektu. Patrząc na zmiany, których dokonały te przedsiębiorcze osoby, trudno nie zauważyć wręcz artystycznego podejścia do każdego modelu. Buty po renowacji wyglądają jak nowe.

Dziewczyny z WoshWosh udowodniły, że pomysłem i ciężką pracą można stworzyć fajną firmę, której działalność będzie przynosiła nie tylko dochód, ale również dużą satysfakcję. Gratulujemy!

Co myślicie o wyglądzie butów po odświeżeniu i renowacji? Więcej zdjęć oraz informacji możecie uzyskać na Facebooku pod tym adresem: https://www.facebook.com/woshwoshPL?fref=ts

Źródło: Instagram 

_______________________

 

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ