Wkraczamy do akcji

PB202865Liczy się luźne podejście i mocny charakter. Na to stawiają dziewczyny z nowego butiku Cahlo, który właśnie wczoraj tj. 20 listopada 2013 roku, miał swoje wielkie otwarcie przy ul. Puławskiej 38. Wszystkich, którzy cenią sobie poczucie stylu w połączeniu ze sportowym lookiem zapraszamy na odwiedzenie nie tylko sklepu, bo dziewczyny prowadzą własną działalność internetową już siódmy rok! Wszystko to dostajemy w ekskluzywnym wydaniu oczywiście, bo w takim ubraniu można czuć się elegancko, a jednocześnie wygodnie.

Założycielki Cahlo, to ekspertki w dziedzinie mody, które z pewnością pomogą dobrać strój do każdej klientki. Na własną stylizację, mogą liczyć nawet najmłodsi, gdyż dziewczyny stworzyły kolekcję, która obejmuje kolorową linię również dla dzieci.

„Nie ważne skąd pochodzisz i co robisz, najważniejsza jest zajawka i różnorodność”, „Cahlo jest firmą tworzoną z pasją, dla dziewczyn z pasją” – tak wypowiadają się team riderki o ciuchach na własnym Funpage’u. Nam udało się osobiście porozmawiać z współwłaścicielką i projektantką Cahlo – Anią Knittel:

Aniu, co możemy znaleźć w waszym butiku?

Można u nas ubrać się od stóp do głów. Dresy na sportowo i na elegancko, bluzy sportowe, kolorowe koszulki, swetry, kurteczki, czapki i ubrania dziecięce. Dość duży asortyment.

Co was zainspirowało?

Inspiracja przyszła wraz z zapotrzebowaniem, bo jednak mamy swój własny gust. Tworzymy po prostu to, co nam się podoba, a okazuje się, że również podoba się innym.

Czy to jest pierwsza wasza taka akcja?

Zaczynałyśmy od stricte sportowych ubrań. Miałyśmy akcesoria, które były dość charakterystyczne, np. bluzy do sportów wodnychPB202869 lub ze specjalnym miejscem na słuchawki. Starałyśmy się, żeby miało to charakter sportowych, ale też nie zapominałyśmy o tym, że jest to kolekcja przeznaczona dla kobiet. I tak jak mówiłam, głownie tworzyłyśmy dla własnych potrzeb, teraz kiedy już większość z nas jest już mamą, nasze potrzeby się zmieniły. Dlatego wraz z nami, kolekcja trochę spoważniała.   

Gdzie możemy znaleźć wasze ciuchy poza tym butikiem?

Na stronie internetowej www.cahlo.pl, oprócz tego na ul. Chmielnej 2, jest sklep Luka Bandita, w którym znajduje się kolekcja. Nasza działalność sięga również do Poznania, aż po Hel, kiedy robi się ciepło. Zawsze wystawiamy tam swoje pomysły, dlatego, każdy wielbiciel tego stylu, znajdzie coś dla siebie.  

Połączenie sportu z elegancją wzbudza spore zainteresowanie wśród kobiet, dzięki swej wielofunkcyjności. A wy jaki styl preferujecie?

Marta Adamczyk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ