Wielki powrót Pezeta! Posłuchaj nowego utworu

Fani Pezeta otrzymali długo wyczekiwany nowy utwór – już od 13.12.2016 r. mogą cieszyć się nowym singlem i teledyskiem „Nie zobaczysz łez”. Artysta wrócił na rynek muzyczny dzięki marce PLAY, która namówiła go do współpracy i sfinansowała produkcję klipu. Jego premiera odbyła się na serwisie streamingowym TIDAL. Przez miesiąc ekskluzywny materiał dostępny będzie wyłącznie w tym serwisie. Abonenci PLAY mogą słuchać i obejrzeć go bezpłatnie dzięki promocji „Nielimitowana muzyka za darmo”.

Pezet, to kultowa postać polskiej sceny hip-hopowej. W 2002 roku debiutował, jako artysta solowy, albumem „Muzyka Klasyczna”. Jednak prawdziwą popularność przyniósł mu krążek zatytułowany „Muzyka poważna”, który w roku 2004 zyskał nominację do nagrody Fryderyki w kategorii Album Roku Hip-hop/R&B. Rok 2007 to kolejna nominacja artysty do tej nagrody za album „Muzyka rozrywkowa”, a w roku 2011 magazyn Machina przyznał mu tytuł najważniejszego rapera w naszym kraju. 

Przez ostatnie 3 lata Pezet nie rozpieszczał swoich fanów i rzadko pojawiał się publicznie. Na szczęście pod koniec roku rozpoczął trasę koncertową, a 13 grudnia opublikował utwór i teledysk w serwisie streamingowym TIDAL.

W końcu jest! Jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu, a w moim przypadku nie jest o to łatwo – mówi o nowym tracku Pezet. Jest to projekt, który rodził się w bólach, a mówimy tu przecież tylko o jednym kawałku. To numer dla mnie bardzo ważny, bardzo trudny i jednak przeraźliwie smutny… Ale tak było, takie czasem jest życie – dodaje raper.

Klip „Nie zobaczysz łez” to niezwykle poruszająca opowieść składająca się z kilkunastu niezależnych impresji opowiadających o ludzkich tragediach i towarzyszących im silnych emocjach. W teledysku zobaczymy znanych aktorów m.in.: Dariusza Jakubowskiego i Bartłomieja Firleta. Reżyserem wideoklipu jest Łukasz Zabłocki, a operatorem Michał Dąbal. Singiel, który wyprodukował Auer, a cuty dołożył DJ Panda, zapowiada płytę rapera, nad którą artysta wciąż jeszcze pracuje, i na którą z pewnością warto czekać. Za pomysł i realizację projektu odpowiada agencja Artegence.

Pezet, tak jak wielu innych polskich artystów, postanowił zorganizować premierę swojego utworu w serwisie streamingowym TIDAL. Tam też, na zasadach wyłączności, przez najbliższy miesiąc obejrzeć będzie można teledysk, który powstał w ramach współpracy rapera z operatorem komórkowym PLAY. Abonenci PLAY będą to mogli zrobić bezpłatnie, w ramach usługi „Nielimitowana muzyka za darmo”.

 

Link do utworu: https://listen.tidal.com/search/nie%20zobaczysz%20%C5%82ez#

________________________________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ