Transformers: Ostatni Rycerz

Transformers: Ostatni rycerz – hit za miliony?

Do tej pory superseria „Transformers” zarobiła na całym świecie 3,8 miliarda dolarów. – Żyję światem tej serii od 10 lat. „Transformers: Ostatni Rycerz” będzie innym filmem. Połączyliśmy wszystkie nasze dotychczasowe doświadczenia, by poszerzyć ten wszechświat i pokazać go w nowy sposób – mówi reżyser Michael Bay.

W najnowszej część ludzie i Transformery toczą ze sobą wojnę. Optiums Prime odszedł. Klucz do ocalenia naszej przyszłości jest zakopany w sekretach przeszłości, w zapomnianej historii obecności Transformerów na Ziemi. Uratowanie ludzkości leży w rękach nieoczywistych sprzymierzeńców: Cade’a Yeagera (Mark Wahlberg), Bumblebee, brytyjskiego lorda (sir Anthony Hopkins) i oksfordzkiej profesorki (Laura Haddock). Prześladowani staną się bohaterami. Bohaterowie staną się złoczyńcami. Przetrwa tylko jeden świat – ich albo nasz. Reżyserem filmu jest Michael Bay, twórca m.in. „Armageddonu” i „Teksańskiej masakry piłą mechaniczną”.

– Z ręką na sercu mogę zapewnić, że nigdy dotąd w tej serii nie powstał film o tak ogromnej skali wizualnej i tak rozbudowanej mitologii. Widzowie zobaczą coś, czego dotąd nie wiedzieli. (…) Ten film naprawdę może być ostatnim, dlatego chcieliśmy, by rozsadził wam głowy, był najlepszy, wyjątkowy – komentuje Bay, reżyser filmu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

569 More posts in Film i Teatr category
Recommended for you
Kasia Cichopek chce zobaczyć lepszą przyszłość
Katarzyna Cichopek: Na początku pracę w „M jak Miłość” traktowałam bardziej jako hobby

Aktorka chwali sobie pracę na planie serialu „M jak Miłość” i podkreśla, że 18 lat spędzonych...