Popek film

Popek wyjaśnia dlaczego weźmie udział w “Tańcu z gwiazdami”

Polsat wznowił emisję show Taniec z gwiazdami i ogłoszone zostały pierwsze nazwiska celebrytów, którzy zatańczą na scenie.

Wśród zwerbowanych gwiazd znalazła się gwiazda fitness – Kasia Dziurska, wystąpi też znana z Azja Express Renata Kaczoruk, Beata Tadla, Jarosław Kret, Angelika “Littlemooonster96” Mucha i Krzysztof Gojdź.

Prawdziwym hitem okazuje się występ muzyka i zawodnika mma Pawła “Popka” Mikułajewa. Jak informuje Party, Popek zatańczy w parze z… Agnieszką Kaczorowską, czyli Bożenką z Klanu. To będzie z pewnością hit wiosennej ramówki. Teraz popularny muzyk wyjaśnia powody swojej decyzji, która spotkała się z krytyką ze strony fanów. Powodem mają być nie pieniądze lecz… trening. 

– Pozdrawiam z Jamajki! Już ogłosili, więc mogę powiedzieć: biorę udział w Tańcu z Gwiazdami. Będzie cza cza cza! Wygram ten program, a robię to z dwóch powodów: żeby polecieć w kosmos i wygrać ten program i utrzymać dobrą formę do następnej walki, bo z tego co widziałem będę tańczył sześć godzin dziennie. Wygram ten program śpiewająco, pozdrawiam was wszystkich! – powiedział Popek w filmie umieszczonym na oficjalnym Instagramie Polsatu.

Co ciekawe, Andrzej Gołota przyznał, że zgubił siedem kilogramów podczas treningów tanecznych. Czyżby Popek, który ma problemy z kondycją, chciał pójść w jego ślady?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

254 More posts in Plotki category
Recommended for you
boruc
Sara Boruc: mąż nie jest ogromnym kibicem piłki nożnej, ale kadrze będziemy kibicować

W moim domu nie rządzi mundial – mówi wokalistka. Twierdzi, że jej mąż nie należy do zagorzałych...