Pokaz Victoria’s Secret 2014

Victoria’s Secret to amerykańska, bieliźniana marka, która skradła już serce niejednej kobiecie (mężczyźnie na pewno też!). Wczoraj w Londynie odbył się pokaz tej marki, na który zaprezentowały się jedne z najpiękniejszych kobiet na świecie, niczym nie przypominające wychudzonych i przygnębionych modelek. Seksowna bielizna, urocze dodatki i duża dawka zabawy – to kwintesencja Victoria’s Secret!

[moduleplant id=”1060″ fwg_projects_id=”167″ mod_showtitle=”0″ ]

Każdy pokaz Victoria’s Secret jest wielce wyczekiwanym wydarzeniem w świecie mody. Kilka tygodni przed ruszają ostre przygotowania, które zawsze zostają dopięte na ostatni guzik. Na wybiegu pojawiło się aż 47 modelek, prezentując 81 zestawów bielizny, a pokaz po raz pierwszy został przeniesiony z Nowego Jorku do Earls Court w Londynie.

Udział w pokazie wzięło 8 „oficjalnych” Aniołków, a w tym: Alessandra Ambrosio, Doutzen Kroes, Candice Swanepoel, Lily Aldridge, Lindsay Ellingson, Behati Prinsloo, Karlie Kloss oraz oczywiście Adriana Lima, która zaprezentowała się na wybiegu już po raz 15!

My również mamy powody do dumy, ponieważ w tym prestiżowym pokazie wzięły udział 3 Polki: Monika Jagaciak, Magdalena Frąckowiak i Kasia Struss.

W tym roku zaprezentowane motywy stylizacji to: Gilded Angels, Exotic Traveller, Dream Girl, Fairy Tale, University of Pink i Angel Ball. A największą atrakcją jak zawsze były Fantasy Bra, o łącznej wartości 4 milionów dolarów! Prezentowane w tym roku przez Adrianę Limę i Alessandrę Ambrosio.

Show swoim występem uświetnili również tacy artyści jak: ED Sheeran, Taylor Swift, Ariana Grande i Hozier.

Najnowszy pokaz, pobił również kolejny rekord, a mianowicie finansowy – kosztował bowiem 15 milionów dolarów!

Joanna Łuszczykiewicz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ